50-latko, ta koloryzacja sprawi, że zapomnisz o siwych włosach. Modna i elegancka, idealnie sprawdzi się jesienią

@crazyblondelifeblog

Fryzura, która jest nie tylko modna, ale także praktyczna? Ten kolor to prawdziwy hit tej jesieni, który pasuje każdej kobiecie, a do tego świetnie maskuje siwe włosy. Dzięki tej koloryzacji, zapomnisz na jakiś czas o farbowaniu siwych włosów.

Najmodniejsza koloryzacja tej jesieni

Ten kolor to prawdziwy hit. Nie tylko odmładza twarz, ale także maskuje siwe włosy. Co więcej, dobrze będzie wyglądać w nim niemal każda kobieta. Tej jesieni warto bowiem zdecydować się na beżowy blond. To właśnie ta fryzura jest sekretem młodego wyglądu.

Przeczytaj także: Fryzury dla 50-tek na jesień. TOP 5, którym nie straszny deszcz, wiatr lub nakrycie głowy

Hit tej jesieni: beżowy blond

Beżowy blond to kolor, który zdecydowanie warto przetestować tej jesieni. Będzie w nim wyglądać dobrze niemal każda kobieta, bowiem można wykorzystać w tej fryzurze zarówno ciepłe, jak i zimne tony, dopasowane do naszej karnacji. Efekt? Świeżo, lekko i kobieco!

Beżowy blond niejedno ma imię

Beżowy blond w chłodniejszym kolorze będzie zbliżony do popielatego. Koloryzacja ta jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, u których widoczne są już siwe włosy. Siwizna świetnie wkomponuje się w stylistykę tej koloryzacji tak, że nie będzie zauważalna, a dodatkowo tylko podkreśli efekt.

Ciepłe kolory będą natomiast dawały efekt rozświetlenia, dzięki czemu będziemy wyglądać młodziej. Promienna cera pełna witalności to sekret perfekcyjnego wyglądu. Niestety przy tej opcji koloryzacji, siwe włosy mogą być bardziej widoczne.

Przeczytaj także: 50-tko, fryzura twoich młodzieńczych lat znów jest na topie. Ujmuje lat, a dodaje objętości