Fryzury dla 50-tek na jesień. TOP 5, którym nie straszny deszcz, wiatr lub nakrycie głowy

Fryzury dla 50-tek na jesień
Fryzury dla 50-tek na jesień, fot. @seebymiriam

Jesienna aura powoli daje nam się we znaki, a będzie tylko gorzej. Deszcz, wiatr i inne czynniki pogodowe mogą skutecznie zrujnować naszą stylizację, o włosach już nie wspominając. Dlatego poniżej prezentujemy TOP 5 fryzury dla 50-tek na jesień, które zachowają nienaganny wygląd i są bardzo modne!

Niedoceniana fryzura dla 50-tek. Przetrwa każdą pogodę

Na wczesną jesień doskonale sprawdzi się fryzura typu blow out, o której więcej przeczytasz TUTAJ. Jednak spędzenie jakiejkolwiek ilości czasu i wysiłku nad włosami, które po wyjściu z domu natychmiast stracą na objętości czy to przez pogodę, czy czapkę, z pewnością nie interesuje żadnej z nas. Właśnie dlatego poszukujemy innych rozwiązań, dzięki którym wciąż będziemy się prezentować szykownie, ale które będą nieco praktyczniejsze. Do takich należy niski kucyk. Fryzura, którą zrobisz dosłownie w kilka minut pasuje na wiele okazji, a przy okazji jest bardziej elegancka, niż mogłoby się zdawać. Dla schludniejszego wyglądu, zadbaj o to, aby włosy przy głowie były starannie przyczesane (możesz do tego użyć specjalnego produktu). Taka fryzura przetrwa zarówno niepogodę, jak i nakrycie głowy.

Nie ma lepszej fryzury dla 50-tek na jesień – prosty bob

Jeśli planujesz jesienną metamorfozę i nie wiesz na jakie cięcie postawić, podpowiadamy, że bob jest zawsze w modzie! Jeśli jesteś posiadaczką prostych i gładkich włosów, to oprócz modnej fryzury, będziesz miała także najpraktyczniejsze cięcie w jednym. Prosty bob jest stylowy, doskonale się nosi pod wszelkiego rodzaju czapkami, więc nie musisz się martwić o utratę objętości.

Cieniowana fryzura pixie. Wybór 50-tek nie tylko na jesień

Mogłoby się zdawać, że jesień i zima to nie są wymarzone sezony na posiadanie krótkich włosów, ale patrząc na praktyczność fryzury pixie nie sposób się z tym zgodzić. Krótka, lekka i uwielbiana przez 50-tki, charakteryzuje się mocno wycieniowanym tyłem i opadającą na czoło dłuższą grzywką. To cięcie nie tylko efektownie wysmukli i wydłuży szyję, ale także odmłodzi buzię. Oprócz tego nie straszne mu wiatry, deszcze i czapki.

Najmodniejszy dodatek sezonu 2023/4. Upięcia z klamrą

Kobietom, które poszukują praktycznych upięć, a nie cięć, polecamy zainwestować w klamrę do włosów. Ten drobny dodatek osiągnął teraz wyżyny popularności, a możliwości upięć z jego pomocą jest mnóstwo. To prosty, szybki i nie wymagający lusterka sposób, dzięki któremu dostosujesz fryzurę do warunków pogodowych. Warto też wspomnieć, że świetnie wygląda!

Upięcia z klamrą są proste, efektowne i praktyczne, fot. pinterest / Źródło nieznane

Koczek na jesień. 50-tki jak 20-tki!

To nie tylko najmodniejsza fryzura wśród 20-tek, ale także schludne rozwiązanie na szczególnie wietrze dni. „Ulizany” koczek, lub inaczej sleek bun, bije teraz rekordy popularności i to doskonały moment, aby kobiety 50+ również zaczęły korzystać z tego trendu.

Czytaj na LaFim.pl: 50-tko, na te spodnie uważaj. Skracają sylwetkę i dodają kilogramów