50-tko, fryzura twoich młodzieńczych lat znów jest na topie. Ujmuje lat, a dodaje objętości

Fryzura dla 50-tek, fot. @freshbeautystudio
Fryzura dla 50-tek, fot. @freshbeautystudio

Fryzura to nie tylko modne cięcie (o tych przeczytasz więcej TUTAJ), ale także kolor włosów oraz sposób, w jaki je stylizujemy. Oto kilka podpowiedzi, co zrobić jesienią, aby odświeżyć i odmłodzić wygląd, ale bez drastycznych zmian.

Fryzura lat 90. znów króluje. 50-tki ją kochają

Moda lat 90. przeżywa teraz renesans, a wraz z „ubraniowymi” trendami, wróciły także te z kategorii urodowej, Do jednego z najważniejszych zalicza się fryzurę blow out, która jest wręcz idealna dla 50-tek. Uniesione włosy wyglądają na lżejsze i gęstsze, a do tego przepięknie eksponują twarz i szyję, Fryzura typu blow out sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i długich włosach, a jedyne czego do niej potrzebujesz to suszarka i okrągła szczotka (ewentualnie klasyczne wałki). To doskonałe rozwiązanie na wczesną jesień, kiedy jeszcze nie nosimy czapek!

Fryzura z refleksami. To idealne rozwiązanie dla 50-tek

Dojrzale kobiety, które farbują włosy zdecydowanie powinny zastanowić się nad refleksami. To jeden z tych zabiegów, który pozornie delikatny, zmienia wszystko! Refleksy nadadzą twoim farbowanym włosom naturalności, pogłębią kolor, a także przepięknie rozświetlą twarz. Oprócz tego wcale nie trzeba wykonywać ich regularnie. Jaśniejsze przebicia przepięknie wtopią się w kolor, nie zostawiając miejsca na odrosty.

Odmładzająca fryzura na jesień. Delikatna grzywka dla 50-tek

50-tki często decydują się na sprawdzone rozwiązania, co może nie tylko się znudzić, ale także dodać lat – monotonia nie jest przyjaciółką dojrzałych kobiet. Dlatego, jeśli jeszcze nie postawiłaś na delikatną, kurtynową grzywkę, właśnie to rozwiązanie polecamy na jesień, jeśli chcesz odświeżyć swój wygląd. To zmiana, która nie jest drastyczna, pasuje każdej kobiecie, a do tego przepięknie odmładza. Kurtynowa grzywka może być zarówno krótsza i zakrywająca czoło, stopniowo przechodząc w kosmyki okalające twarz, ale w subtelniejszym wydaniu możesz postawić na dłuższe i mniej widoczne cięcie.

Czytaj na LaFim.pl: Najmodniejsze swetry na jesień dla 50-latek. Odejmą kilka zbędnych kilogramów i zapewnią komfort noszenia