Kiedyś największa skandalistka, dzisiaj niezależna 55-latka! Jej kariera przybrała nowy kierunek

Pamela Anderson po 50-tce
@pamelaanderson

Pamela Anderson to symbol lat 90. Przez lata była uważana za jedną z największych skandalistek w show-biznesie. Z czasem jej priorytety nieco się zmieniły. Teraz ma 55 lat i skupia się przede wszystkim na swoim życiu prywatnym. Niedawno na Netflixie pojawił się film dokumentalny o jej doświadczeniach. Wtedy o gwieździe zrobiło się głośniej i mogliśmy jeszcze raz pozachwycać się jej fantastycznym wyglądem, nawet po pięćdziesiątce.

Pamela Anderson — ikona lat 90. Każdy chciał mieć ten czerwony kostium

Moja dzisiejsza bohaterka jest chyba najbardziej znana z jej ikonicznej roli w serialu “Słoneczny Patrol”. Czerwony kostium kąpielowy, który nosiła Pamela Anderson, jest już kultowy, ponad 20 lat temu marzyło o nim mnóstwo kobiet. Aktorka wtedy przykuwała uwagę swoimi niesamowitymi kształtami, lśniącymi, blond włosami oraz niezaprzeczalną urodą. 

Jednak nie tylko role filmowe i serialowe sprawiały, że cały świat mówił o Pameli. Przyczyniły się do tego liczne skandale i kontrowersje. Przede wszystkim media rozpisywały się o jej licznych związkach ze znanymi osobistościami. W 1995 roku wzięła ślub z perkusistą Motley Crue Tommym Lee i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że para znała się cztery dni. Małżeństwo przetrwało trzy lata i było pełne „barwnych” wydarzeń. 

Pamela Anderson dzisiaj. Szczęśliwa, wyzwolona i skupiona na swoim życiu

Chyba śmiało, można powiedzieć, że Pamela Anderson przeszła długą i trudną drogę do momentu, w którym jest teraz. Gwiazda postanowiła zrezygnować z blasku fleszy i skupiła się na sobie i swoim życiu prywatnym. Będąc po pięćdziesiątce, ciągle wygląda świetnie. Jej styl również przeszedł metamorfozę. Teraz aktorka stawia na bardziej stonowane rzeczy. Jednak nie stroni od podkreślania swojej sylwetki i zakładania bardzo głębokich dekoltów.

Na swoim Instagramie pokazała się w stylizacji składającej się z obszernej, niebieskiej koszuli, beżowej spódnicy mini i trenczu w tym samym kolorze. To zestaw stworzony we współpracy z marką Tommy Hilfiger. Pokazuje on, jak świetnie Pamela Anderson wygląda także w eleganckich, profesjonalnych strojach. 

Zobacz także: Krótkie fryzury damskie bez układania, pasują 50-latkom! Oszczędzają czas i wyglądają pięknie