Sharon Stone błyszczy po 50-tce! Ta okładka mówi sama za siebie. Odważna, ale ze smakiem

Sharon Stone w różu
@sharonstone

Wybierając największe ikony modowe dla 50-latek, w zestawieniu musi pojawić się Sharon Stone. Szczególnie że o gwieździe zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jej nowego kierunku zawodowego, a także odważnych stylizacji. Pod koniec marca aktorka zaprezentowała okładkę magazynu Elle, gdzie pozuje w eleganckim garniturze, który zdecydowanie przyciąga uwagę. Czym teraz zajmuje się Sharon Stone i na jaki styl stawia?

Sharon Stone na okładce Elle. To nie pierwsze, odważne wystąpienie

Sharon Stone na przestrzeni lat wystąpiła w ogromnej liczbie filmów. Zdobyła też m.in. nagrodę Emmy i Złoty Glob. Chyba najbardziej jest kojarzona z rolą w ”Nagim Instynkcie” i kultową sceną przesłuchania. Tak, jak była ona słynna, tak przysporzyła aktorce sporo problemów. Przede wszystkim Stone zapewniono, że w filmie nie zostaną pokazane jej miejsca intymne i jak wiemy, stało się zupełnie inaczej. Te wyznania spowodowały burzę, zwłaszcza w dobie głośnego mówienia o skandalicznych praktykach w Hollywood.

Przez ten czas Sharon Stone zdążyła przepracować swoją traumę i skupia się na swoich pasjach i życiu rodzinnym. Pod koniec marca zaprezentowała okładkę hiszpańskiego wydania magazynu Elle, gdzie pozuje w odważnej stylizacji. Ma na sobie biały, idealnie dopasowany garnitur ze spodniami o rozszerzających się nogawkach. Marynarka ma klasyczny krój, a pod nią nic nie ma. W związku z tym widzimy wyeksponowany, głęboki dekolt z piękną, złotą biżuterią marki Schiaparelli. Stylizacja to połączenie elegancji z ogromną dozą seksapilu. Stone pokazuje, że po pięćdziesiątce nadal można być pewnym siebie, kochać swoje ciało i żyć pełnią życia.

Ostatnie stylizacje aktorki wywołały poruszenie

Już w styczniu Sharon Stone pojawiła się w programie Saturday Night Live i gościnnie wystąpiła z Samem Smithem. Miała wtedy na sobie szykowną, czarną suknię ze złotym panelem z przodu oraz przepiękną pelerynę. Wyglądała niczym grecka bogini.

Natomiast podczas tegorocznych Grammy przyciągnęła uwagę jak nikt inny. Jej stylizacja składała się z różowego garnituru, ozdobionego całą masą tiulu. Do tego miała wyrazistą biżuterię oraz srebrną torebkę.

To nie pierwszy raz gdy postawiła na komplet tego typu. W grudniu zeszłego roku zaprezentowała się na Instagramie w zestawie ozdobionym na całości delikatnymi piórkami. Poza nowym stylem ubierania Sharon Stone skupia się na swojej nowej pasji — malowaniu. Udało się jej nawet otworzyć własną wystawę i teraz każdy może nabyć jej autorski obraz.

Zobacz także: 3 kolory, z którymi trzeba uważać po 50-tce! Źle dobrane podkreślają wszelkie mankamenty