Odmładzające kolory włosów dla kobiet po 50-tce. Top 3 odcienie na jesień 2023

Jesienią nie tylko wymieniamy garderobę, ale także warto zastanowić się nad zmianą fryzury. I nie mowa tu tylko o nowym cięciu, ale także i kolorze. W ten sposób nie tylko będziemy wyglądać modnie, ale także dzięki umiejętnemu doborowi odcieni, odmłodzimy się o parę lat.

Miedziane tony

Swego czasu rude włosy zdominowały świat mody. Od tego momentu miedziane tony są w trendach i sięgają po nie największe gwiazdy. Powód? Miedziane tony ocieplają twarz i dodają jej witalności, dzięki czemu wygląda się na parę lat mniej. Kolor ten jest szczególnie modny jesienią.

Kasztanowy brąz

Brązy to kolory jesieni. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć także wśród najpopularniejszych koloryzacji na ten sezon. Ciemne kolory sprawiają, że włosy są zdrowsze i łatwiejsze w pielęgnacji. Co więcej, intensywny kolor brązu idealnie pokrywa siwe włosy, odejmując nam lat.

Sprawdź też: 20-tki i 50-tki łączy miłość do tej fryzury. To lekkie uczesanie pełne uroku, elegancji i klasy

Blond z lat 90.

Blond to ponadczasowy kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. W tym sezonie szczególnie modny jest blond rodem z lat 90., jednak w ciepłym i głębokim maślanym, miodowym, czy piaskowym kolorze. Dzięki takiej koloryzacji nasza twarz zyska dodatkową energię, a cera zostanie rozświetlona.