20-tki i 50-tki łączy miłość do tej fryzury. To lekkie uczesanie pełne uroku, elegancji i klasy

50-tki w pięknych fryzuryach
50-tki w pięknych fryzurach, fot. @sacaumut

Czas na sezonową metamorfozę? Tych kilka fryzur może przypaść do gustu kobietom 50+. Dlaczego? Ponieważ są lekkie, przepięknie odmładzają, a jednocześnie nie są „zarezerwowane” wyłącznie dla dojrzałych pań – to modne propozycje, na które równie chętnie decydują się dziewczyny po 20-tce, jak i 50-tki,

50-tki w największym trendzie. Ta fryzura jest hitem sieci

Krótki, lekki bob to w ostatnim czasie najmodniejsze cięcie, na które decydują się kobiety w każdym wieku. W tej fryzurze niezwykle ważna jest długość – włosy, aby odpowiednio się układały, powinny mieć minimalną długość do płatka ucha, natomiast nie powinny być dłuższe niż do poziomu podbródka. W taki sposób uczesanie podkreśli oczy i kości policzkowe, jednocześnie wydłużając szyję. Jest to lekka fryzura, która odejmie lat i doda uroku.

50-tki w największym trendzie sezonu. Ten bob robi furorę!

Fryzury dla 50-tek. Długie pixie cut z przedziałkiem

Pixie cut to kolejna fryzura, która w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością wśród kobiet w każdym wieku – równie chętnie decydują się na nie kobiety 20+, jak i 50/60+. Jest łatwa w wystylizowaniu, pełna klasy i podkreśla atuty. To cięcie przepięknie wydłuży szyję, wyeksponuje szczękę oraz kości policzkowe, a w dodatku nada fryzurze objętości. Pixie bob jest doskonałym kompromisem pomiędzy niewymagającą krótką fryzurą, a tą dłuższą, nieco płaską, ale z kolei bardziej uniwersalną – w tej masz wszystko!

Odmładzająca fryzura dla 50-tek

Nie zapominamy także o paniach, które wolą nieco dłuższe fryzury. Jeśli chcesz zachować długość włosów, ale nie masz pomysłu na odpowiednią stylizację, nadchodząca jesień jest doskonałym czasem na wypróbowanie ulubionego uczesania celebrytek po 50-tce – lekkich fal! Fryzurę, z której słynie 55-letnia Julia Roberts, oraz w której niejednokrotnie mogłyśmy podziwiać rok młodszą Jennifer Lopez, charakteryzuje lekkość i niemal dziewczęcość. Możesz ją wykonać niezależnie od długości włosów, a na jesienne dni i pod czapkę będzie idealna!

Czytaj na Lafim.pl: Jesienne sukienki dla 50-tek. Te 3 modele polecamy dojrzałym kobietom. Mają klasę