Jesienny sweter za mniej niż 45 złotych. KIK, Top Secret i Sinsay z propozycją idealną dla 50-tek

Kolorowy sweter na jesień, fot. @seebymiriam
Kolorowy sweter na jesień, fot. @seebymiriam

Nagłe pogorszenie pogody zmotywowało nas do poszukiwań jesiennej odzieży, a to co najprzyjemniejsze i najbardziej wyczekiwane, idzie na pierwszy ogień – swetry. Piękne, otulające, ukrywające każdą niedoskonałość, są najlepszym aspektem zimy. A te wybrałyśmy z myślą o paniach 50+. Dlaczego? Sprawdź sama!

Wyprzedaż KIK. Jesienny sweter dla 50-tek

Jak wygląda idealny jesienny sweter? Jest kolorystycznie dobrany do twojej urody – szczególnie karnacji, oczu i włosów – ale oprócz tego jest wygodny i czujesz się w im atrakcyjnie. U wielu kobiet może sprawdzić się ten model KIK. Jego ciemnoczerwony kolor wygląda przepięknie na dojrzałych kobietach, a fason jest raczej uniwersalnym i lubianym, nieco oversize’owym krojem. Model w KIK sprzedawany jest za 45 złotych.

Sweter KIK za 45 złotych, fot. kik.pl / Kolaż wykonany na potrzeby artykułu

Nie tylko KIK! Swetry popularnych marek do 45 złotych

Kolejną jesienną perełką może pochwalić się marka Top Secret. Model, który dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych i sprzedawany jest za niespełna 40 złotych jest doskonałą propozycją dla pań 50+. Korzystna jest tu kolorystyka – szczególnie model koralowy – ale także dopasowany, podkreślający, ale nie opinający fason.

Koralowy sweter Top Secret to nasz wybór dla 50-tek!, fot. topsecret.pl

Kolorowy kardigan na jesień dla 50-tek. W Sinsay za mniej niż 40 złotych

Nawet nie 45, a niespełna 40 kosztuje ten kolorowy kardigan Sinsay. Jest to idealny model na późną chłodną jesień – mięsisty, otulający i do noszenia na co najmniej kilka sposobów. Pierwszym z nich jest popularne ostatnio wystylizowanie obszernego, krótkiego kardigana ze spodniami lub spódnicą z wysokim stanem, Takich połączeń wśród dojrzałych kobiet zdecydowanie jest za mało – wygląda młodzieńczo i z charakterem!

Paniom 50+ szczególnie polecam wybór modelu w wyrazistym, niebanalnym kolorze, który odmłodzi i odświeży look!

Kolorowe kardigany Sinsay dla 50-tek, fot. sinsay.com

Czytaj na Lafim.pl: Lidl wyprzedaje śliczne sukienki za 35,13 zł. Ten fason najlepiej ukrywa brzuszek