Już nie tylko dżinsy. 50-latko, olśnij tej jesieni w modnych spódnicach i zestawach z denimu

@reyestorresorma

Choć denim kojarzy nam się głównie z klasycznymi dżinsami, to nie jest to jedyne jego zastosowanie. Tej jesieni materiał ten jest na tyle modny, że nosimy z niego także spódniczki, kamizelki, czy kombinezony. W ten sposób utworzymy ciekawe i bardzo modne stylizację idealne na jesień.

Modna spódnica z denimu

Denimowa spódnica to hit tej jesieni. Możemy nosić ją w połączeniu z ciepłym swetrem, dzięki czemu uzyskamy niezwykle stylowy, nowoczesny i ponadczasowy efekt. Spódnica świetnie prezentuje się z czarnymi kozakami, które podkreślą całą stylizację i nadadzą jej unikalnego charakteru.

Przeczytaj także: W tych spódnicach panie po 50-tce wyglądają zjawiskowo! Piękne modele na wyprzedaży

Jeżeli natomiast zależy nam na eleganckiej stylizacji, to dżinsową spódnicę możemy połączyć z klasyczną i ponadczasową, białą koszulą, dzięki czemu uzyskamy niezwykle szykowną kreację pełną klasy.

Stylowa kamizelka

Kamizelka to teraz niezwykle modne ubranie, które jest zarówno bardzo stylowe, jak i świetnie sprawdza się na co dzień, czy na większe okazje. Doskonale prezentują się szczególnie denimowe kamizelki, które możemy zestawić z klasycznymi dżinsami, aby uzyskać stylowy i ponadczasowy, monochromatyczny efekt.

Jeżeli natomiast nie jesteśmy zwolenniczkami tworzenia całych stylizacji w jednym stylu, to kamizelka świetnie wyglądać będzie także z materiałowymi spodniami, czy spódnicą. Dzięki takiemu połączeniu, uzyskamy lżejszy, choć nadal bardzo stylowy efekt.

Denimowa koszula

Gdy mówimy o denimowej koszuli, wcale nie mamy na myśli tylko klasycznych modeli. Tej jesieni świetnie sprawdzą się także dopasowane koszule, które będziemy mogły nosić jako bluzki. Taka stylizacja będzie świetnie prezentować się w połączeniu ze spodniami, które wydłużą sylwetkę.

Przeczytaj także: W takiej koszuli każda 50-latka wygląda obłędnie i bardzo elegancko. Piękny model jest w Zarze