Już nie tylko dżinsy! Teraz najmodniejsze 50-latki noszą te rzeczy. Piękne i wygodne

Kamizelki pikowane, fot. @stylee_50

Zanim przyjdą prawdziwe mrozy, warto zaopatrzyć się w kamizelki, idealne na okres przejściowy. Najlepiej wybierać te pikowane, ponieważ to właśnie one są teraz najmodniejsze. Perfekcyjnie sprawdzą się zarówno na jesienny spacer, jak i do pracy.

Trendy na jesień 2023: Pikowane kamizelki

Tej jesieni nosimy pikowane kamizelki. To właśnie one biją teraz rekordy popularności. Powód? Są modne, stylowe, ale także bardzo praktyczne. Śmiało możemy narzucić je na każdą stylizację, uzyskując bardzo nowoczesny efekt.

Przeczytaj także: Pikowana kurtka to wybór numer 1 wśród 50-tek na jesień. W KIK za 60 złotych

Modne są zarówno krótkie, pikowane kamizelki, jak i te dłuższe. Są one bardzo ciepłe i praktyczne, bowiem zawsze możemy je na siebie zarzucić, gdy tylko poczujemy powiew zimnego wiatru. Pikowane ozdoby sprawią dodatkowo, że cała stylizacja uzyska bardzo modny charakter, pełen klasy.

Pikowane kurtki – gdzie kupić?

Najpiękniejsze modele pikowanych kamizelek znajdziemy teraz w Mango. W ofercie sklepu dostępne są zarówno długie, jak i krótsze modele. Piękne są także kolory: klasyczne i kobiece beże oraz ponadczasowa i modna czerń.

Pikowane kamizelki świetnie wyglądać będą w połączeniu ze spodniami – doskonale sprawdzą się zarówno klasyczne jeasny, jak i spodnie materiałowe. Na górę warto zarzucić na siebie klasyczny golf lub sweter, aby stylizacja prezentowała się elegancko i szykownie.

Przeczytaj także: W Reserved piękna, lekka kurtka pikowana za 49,99 zł. Jej kolor wizualnie odmłodzi twarz.