Wiecznie młoda Anna Popek zdradza sekret pięknej urody i dobrego samopoczucia! Te triki zaskoczą

Program odnowy Anny Popek, fot. @annapopek_official

Anna Popek to dziennikarka, która oprócz świetnych ocen dotyczących jej fachu, cieszy się także opinią jednej z najlepiej wyglądających kobiet 50+. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na jej niedawny post w mediach społecznościowych – opowiada w nim co robić, żeby wyglądać i czuć się świetnie.

>> Te sukienki doskonale leżą na 50-latkach, a kosztują niecałe 50 zł! <<

Wiosenny „program odnowy” według Anny Popek

We wpisie na Instagramie gwiazda podzieliła się sprawdzonymi przez siebie sposobami na to, aby wiosną powrócić do pełni sił witalnych – a nie oszukujmy się, teraz tego potrzebuje każda z nas, niezależnie od wieku.
Dziennikarka wspomina o trzech krokach, które na przełomie pór pozwalają jej wrócić do formy, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej.

Trzy kroki Anny Popek

1. Cukrowy detoks

Pierwszym krokiem gwiazdy jest wyeliminowanie z diety cukrów. Jednak tym, co najmocniej dziwi jest radykalność – bowiem nie chodzi wyłącznie o produkty z półek sklepowych, które zawierają cukier, ale także o same owoce.
Chociaż druga część jest dosyć kontrowersyjna, z pierwszą nie sposób się nie zgodzić – taki detoks dobrze zrobi każdemu.

Manicure dla pań 50+ na Wielkanoc 2023 [SPRAWDŹ]

2. Sauna

Sauna, chociaż nie jest tak popularna jak na przykład w skandynawii, z pewnością coraz mocniej trenduje. Chętniej i częściej z niej korzystamy, a sporo na tym zyskujemy!
Dziennikarka słusznie wspomina o poprawie krążenia i oczyszczaniu. To zabieg, który doskonale przygotowuje skórę pod resztę zabiegów i pomaga jej się zregenerować po zimie. Oprócz tego sauna obłędnie relaksuje!

Niezawodny duet: olejek + balsam

Bardzo nas cieszy, że potęga dobrych kosmetyków jest wciąż doceniania, zwłaszcza przez tak wpływowe osoby jak Anna Popek. Olejek, nawilżający i natłuszczający, pozostawi skórę miękką przez długi czas, a odpowiedni balsam ją wygładzi. To zestaw, o którym trzeba pamiętać przez cały rok!

Czytaj na Lafim.pl: Horoskop na wtorek 28 marca! 50-tko, sprawdź, co cię dziś czeka