Horoskop na wtorek 28 marca! 50-tko, sprawdź, co cię dziś czeka

Horoskop dla 50-tek, fot. Shutterstock

Co przyniesie wtorek 28 marca? Przedstawiamy horoskop dla każdego zodiaku, który pozwoli ci przygotować się na nadchodzący dzień i wydobyć z niego ile tylko się da! Ten jest szczególnie ukierunkowany na panie 50+.

Baran (21.03. – 19.04.)

Czego mogą się spodziewać panie 50+ spod znaku barana? Niestety większość marca jest dla was prawdziwą karuzelą wrażeń i emocji. Dzisiejszy dzień może nie należeć do najłatwiejszych, ale warto skupić się na tym co naprawdę ważne – rodzinie, przyjaciołach i najbliższych. To oni przyniosą ukojenie.

Byk (20.04. – 20.05.)

Dla byków to będzie wyjątkowo spokojny wtorek. Skupisz się na pogłębianiu relacji z bliskimi, a nawet nawiązywaniu nowych (ważnych!) znajomości. Końcówka marca to też dobry czas na próbowanie nowych rzeczy, na które do tej pory brakowało ci odwagi i rozwiązywanie problemów!

Bliźnięta (21.05. – 20.06.)

Panie 50+ spod znaku bliźniąt mogą mieć dzisiaj problem z koncentracją i skupieniem się na rzeczach przyziemnych. Bujnie w obłokach wprawi was w marzycielski, romantyczny nastrój, który utrzyma się większość dnia. Początek wiosny to też świetny moment na zaprowadzenie porządków w swoim życiu osobistym.

Rak (21.06. – 22.07.)

To najszczęśliwszy znak na wtorek 28 marca! Kobiety spod raka będą dziś odczuwały szczęście, radość, a nawet nutkę ekscytacji. Temu wszystkiemu będzie towarzyszyła mała rewolucja w sprawach sercowych! Wyjątkowo szczęśliwy marzec nie kończy się dla was wcześniej, a singielki 50+ spod znaku raka czeka zdecydowanie miła niespodzianka.

Lew (23.07. – 23.08)

Zodiakalne lwice dzisiaj mogą być nieco bardziej wycofane, a jak to się mówi – miłość przychodzi, kiedy nie szukasz! Właśnie dlatego, pomimo społecznego dystansu, ten dzień może cię miło zaskoczyć. Początek wiosny to świetny moment zarówno na powrót miłości, jak i dobrych nawyków. Wykorzystaj ten dzień mądrze!

Panna (24,08. – 23.09.)

Pokłady cierpliwości, łagodności i życzliwości, które masz w sobie dzisiaj wykorzystaj na utrzymanie własnego spokoju. Zwłaszcza jeśli wokoło masz nieżyczliwych ludzi. Przyniesie ci to spokój ducha i satysfakcję. Na oczyszczenie umysłu i poczucie spełnienia dobrze wam zrobi dziś ruch. Cicha kontemplacja i natura pomogą ci się wyciszyć i przewartościować dzień.

Waga (23.09. – 22.10.)

Czasem jest czas na kierowanie się faktami i zdrowym rozsądkiem, a czasem po prostu musisz zaufać sobie. Ten wtorek dla zodiakalnych wag będzie bardzo intuicyjny! Nie usprawiedliwiaj zachowania innych, słuchaj głosu własnego serca, a przede wszystkim dbaj o własny dobrobyt. Czasem trzeba postawić na siebie.

Skorpion (23.10. – 21.11.)

Nawet najpewniejszym i najlepszym czasem zdarzają się gorsze dni, a wtorek zdecydowanie nie będzie należał do pań spod znaku skorpiona. Dzisiaj będziecie działać z cienia i możliwe, że nie będzie to dla was komfortowe. Tak żywe, spontaniczne znaki czują się najlepiej, jak wzrok wszystkich jest skierowany właśnie na nich. Spróbuj się przełamać i iść na przekór.

Strzelec (22.11. – 21.12.)

Jeśli nie lubisz czuć się bezbronna i wrażliwa, wtorek nie będzie należał do najlepszych. Dziś to emocje będą miały nad tobą kontrolę, a ty możesz czuć się zmęczona i pokonana. Ale pamiętaj, każdy miewa takie dni, dlatego pozwól sobie na nieco skrajnych uczuć – finalnie przyniosą ci ulgę.

Koziorożec (22.12. – 19.01.)

Dzisiejszy dzień może być dla ciebie przełomowy! Koziorożce będą znacznie odważniejsze niż na co dzień, dlatego warto wykorzystać to na zrobienie czegoś przełomowego. To okazja na to, żeby wykonać krok, przed którym powstrzymujesz się już długi czas!

Wodnik (20.01. – 18.02.)

Ten dzień powinien skupiać się na bliskich! Docenienie tego, co się ma w życiu może przynieść uczucie wdzięczności i zadowolenia, które potrafią odmienić cały dzień. Pamiętaj – jedyna opinia, która ma znaczenie, to ta najbliższych ci osób!

Ryby (19.02. – 20.03.)

Singielk, ten dzień to wspaniała okazja na szukanie miłosnych uniesień. Jeśli natomiast jesteś w związku, zwróć uwagę na swoją druga połówkę, może jej dziś bardzo potrzebować! Z pewnością korzystnie wpłynie to na twój związek.

Czytaj na Lafimp.pl: W Biedronce parka za mniej niż 70 złotych! Od dziś w ofercie ulubiona kurtka pań 50+