W Biedronce coś dla 50-tek! Te wiosenne buty są za mniej niż 50 zł i pasują do wszystkiego

Lekkie, wiosenne buty w Biedronce
Lekkie, wiosenne buty w Biedronce, fot. Shutterstock

Coś, co z pozoru jest hitem wśród młodzieży, czasem najlepiej prezentuje się na dojrzałych paniach. Właśnie tak jest w przypadku kolorowych trampek! Takie modele wyglądają świeżo, lekko i młodzieńczo – to idealne wiosenne buty, dlatego coraz więcej 50-tek się do nich przekonuje. Kolejną zaletą jest ich wygoda oraz cena. W Lidl i Biedronce za mniej niż 50 złotych.

Kolorowe trampki w stylizacjach 50-tek

Kolorowe buty można nosić na dwa sposoby. Pierwszy: jako uzupełnienie do równie barwnej, ekstrawaganckiej stylizacji, drugi, jako wyróżniający się akcent stonowanego, bezpiecznego outfitu. Obie wersje są równie modne, a wybór odpowiedniego modelu zależy wyłącznie od twoich preferencji!

Nowość w Biedronce! Już wkrótce zgrabne trampki

50-tki, które chcą spróbować trendu na kolorowe buty zainteresuje najnowsza oferta marketów Biedronka. Od czwartku 11 maja dostępne będą modele z kolorową podeszwą. To idealne połączenie klasyki i ekstrawagancji. Zgrabne, w kolorze złamanej bieli, są w dwóch opcjach kolorystycznych – czerwonej i niebieskiej. To model, który doskonale będzie wyglądał z sukienkami oraz spodniami, a kosztuje mniej niż 50 złotych!

Kolorowe trampki w Biedronce, fot. biedronka.pl

Podobna oferta w Lidl! Kolorowe trampki to idealne wiosenne buty

A jeśli podeszwa to za mało, w ofercie Lidl klasyczne trampki w dwóch modnych kolorach – różowym i pomarańczowym – są świetną alternatywą dla stonowanych modeli wyżej. Zaletą trampek jest wygoda. Są lekkie, nadają się na niemal każdą pogodę i są tanie, a świetnie urozmaicają szafę!

Kolorowe trampki Lidl, fot. lidl.pl

Czytaj na Lafim.pl: Najmodniejsza spódnica sezonu w Pepco za 40 zł! 50-latki będą w niej wyglądać bosko