50-tki niczym 30-tki w tym trendzie! Wyglądają młodo, promiennie i świeżo

fot. @carmen_gimeno

Dopamine dressing to tak naprawdę noszenie kolorów, a nawet produktów, które mogą poprawić nam humor. Najczęściej wiąże się to z mocnymi, energetycznymi barwami takimi jak róż, pomarańcz lub zieleń. Ubiór może dodać pewności siebie i wyrazić naszą osobowość. Taki trend jest idealny dla 50-tek.

Nie bój się eksperymentować z modą!

Wiosną i latem możesz spodziewać się elementów w odcieniach mocnego różu, słonecznego żółtego, soczystej czerwieni i oranżu. Takie odcienie są idealnie dla 50-tek, gdyż niezależnie od wieku, każdy może eksperymentować z modą.

Czytaj również: Te kolory mają odmładzającą moc! Wiosenne propozycje dla każdej 50-latki

Kolorowe i wyraziste trendy dla 50-tek

Niektóre odcienie dodatkowo odmładzają i wpływają na wygląd skóry. Podkreślają i ocieplają cerę, dodają jej blasku, którego nie zapewnia czarna bluza. Ciekawe barwy można śmiało nosić w każdym wieku, gdyż dodają świeżości i wyjątkowości każdej stylizacji. Różowe stylizacje z pewnością cię odmłodzą, dodadzą nowoczesności całemu lookowi.

Czytaj również: Lidl sprzedaje najmodniejsze kurtki na wiosnę. Idealne dla 50-latek! Jeansowa za 69,90 zł

Wystarczy kolorowy akcent i stylizacja gotowa!

Jeśli chciałabyś wprowadzić coś nowego do swoich stylizacji, to postawienie na kolor może się okazać strzałem w dziesiątkę. Nie musisz od razu tworzyć wielobarwnych looków, na początku wystarczą wyraziste akcenty. Taką rolę może spełnić marynarką lub sweter. Również torebka, a nawet biżuteria w barwnym wydaniu, może świetnie uzupełnić klasyczną stylizację.

Czytaj również: Długie fryzury dla 50-tek, które odmłodzą buzię! Lekkie, kobiece i piękne