Monnari wyprzedaje torebki już za 56 zł! Te modele zmieszczą wszystkie drobiazgi stylowych 50-latek

Wyprzedaż torebek
@emonnari

Sezon wiosenny trwa w najlepsze, a co za tym idzie, Monnari proponuje swoje hitowe torebki w fantastycznych cenach. Niektóre modele są nawet za niecałe 56 zł. Do wyboru jest wiele, różnych propozycji. Znajdzie się coś dla miłośników niewielkich i poręcznych torebek, ale dostępne są też warianty większe i pojemne. Produkty Monnari to jakość idąca w parze z najgorętszymi trendami. 

Niewielkie torebki z wyprzedaży Monnari

Małe torebki z wyprzedaży Monnari są niezwykle poręczne i praktyczne. Zmieszczą wszelkie, najpotrzebniejsze drobiazgi. Obniżką objęto produkty marki Femestage, przykładowo za 59,99 zł można dostać torebkę typu crossbody w kolorze brązowym. Na całości dodano subtelny wzór oraz dekoracyjną plakietkę z logiem firmy. Pojawia się tutaj odpinany, długi pasek, częściowo wykonany ze złotego łańcuszka.

Małe torebki z wyprzedaży, fot. Monnari

W podobnych cenach są również małe i bardzo eleganckie kopertówki. Warto mieć przynajmniej jeden, minimalistyczny model na wieczorowe wyjścia. Moją uwagę przyciągnęły też niewielkie torebki, ozdobione niezwykle modnym teraz pikowaniem.

Wyprzedaż torebek Monnari: shoppery i większe modele

Wyprzedaż torebek Monnari jest też bogata w warianty większe i pojemniejsze. Świetną opcją na co dzień dla dojrzałych kobiet są ponadczasowe shoppery. Dostępne są wersje skórzane, z delikatnym, zwierzęcym wzorem, na cienkich ramiączkach. Można zdecydować się na standardową czerń, lub postawić na któryś z innych, stylowych kolorów.

Inną, modną torebką są kuferki. Mnie w oko wpadł model dość elegancki, doskonale pasujący do wszelkich oficjalnych stylizacji. Jest zamykany na obrotowe, złote zapięcie, a u góry pojawia się dekoracyjny panel w wężowym wzorze.

Wyprzedaż torebek Monnari, fot. Monnari

Monnari wyprzedaje również torebki bardzo duże, zawieszone na dłuższych rączkach. Decydując się na takie rozwiązanie, z pewnością nie będziesz narzekać na brak miejsca. Model jest utrzymany w casualowym stylu i można go ze sobą zabrać do pracy, czy na zakupy. 

Zobacz także: Rozświetlające kolory włosów dla 50-latek. Ta koloryzacja dodaje świeżości i kobiecego uroku!