Ta polska aktorka ma 61 lat i rozkwita! Jej styl i uroda zachwycają. „Pani jest jak wino”

Danuta Stenka, fot. B. Wieczorek @danutastenka_fp_official

Danuta Stenka to jedna z najpopularniejszych aktorek polskiego kina. Dziś ma 61 lat i nie przestaje zachwycać zarówno formą zawodową, jak i wyglądem. Gwiazda takich filmów i seriali jak „Nigdy w życiu”, „Lekarze” czy „Chopin. Pragnienie miłości” z roku na rok wygląda coraz piękniej! Metamorfoza jaką przeszła jest zarówno godna podziwu, jak i pozazdroszczenia. W stylizacjach aktorki widać pazura, klasę i nonszalancję!

>> Te sukienki dodadzą uroku każdej pani po 50-tce! Piękne modele z Lidla już od 52,90 złotych <<

Ikoniczna fryzura – Danuta Stenka słynie z tego cięcia!

Na charakterystyczny wygląd aktorki składa się, m.in. fryzura. Krótkie cięcie pixie cut pasuje do niej idealnie – podkreśla rysy twarzy, szczególnie linię żuchwy, nadaje elegancji i udowadnia, że to fryzura stworzona dla kobiet dojrzałych. Aktorka, która jeśli nie zawsze, to przez znaczną większość lat, była brunetką wciąż stawia na naturalność.

5 torebek, które pasują 50-tkom [SPRAWDŹ]

Ewolucja stylu Danuty Stenki

Codzienny styl Danuty Stenki można określić jako minimalistyczny i niezobowiązujący. Często można zauważyć ją w klasycznych koszulach, oversize’owych swetrach i jeansach. Chociaż są to stylizacje proste, zawsze z klasą i dopieszczone odpowiednimi akcesoriami.

Jednak na planie i podczas wszelkiego rodzaju sesji zdjęciowych aktorka prezentuje całą gamę swoich możliwości. Wygląda fenomenalnie zarówno w bardzo kobiecych stylizacjach z sukienkami w roli głównej, jak i tych surowych, niemal męskich.
Danucie Stence nie obce są także kolory! Chociaż często widujemy aktorkę w spokojnych kolorystycznie stylizacjach – równie często ciemnych, co jasnych – udowadnia, że z równą gracją nosi i łączy najróżniejsze barwy!

Na oficjalnym fan page’u Stenki możemy podziwiać zarówno prywatną galerię gwiazdy, jak i efekty sesji zdjęciowych, współprac i zakulisowych relacji z projektów, nad którymi pracuje aktorka. Pod zdjęciami możemy zauważyć głównie głosy zachwytu (trudno się dziwić).

Pani jest jak wino. Im dojrzalsza tym bardziej esencjonalna staje się Pani uroda.

Zobacz też: 50-latki powinny omijać te ubrania szerokim łukiem! To modowe faux pas