Najmodniejsze kurtki na jesień dla kobiet 50+. TOP 3 perełki z Reserved

fot. instagram @magdameg_style

Nikt nie powiedział, że jesienią należy ograniczyć się jedynie do płaszcza. Oprócz niego, w swojej szafie warto mieć także kurtkę, która idealnie sprawdzi się na co dzień. Przy tym będzie się prezentować bardzo modnie, a my będziemy wyglądać stylowo i z klasą.

Kurtki na okres przejściowy

Zanim nastaną zimne dni, czekają nas pierwsze chłody. To właśnie na ten okres, warto zaopatrzyć się w lekką kurtkę, która stanowić będzie idealne uzupełnienie każdej stylizacji. Do wyboru mamy dwa, bardzo modne teraz fasony. Jeden z nich to nawiązujący do stylu Chanel tzw. „baranek”, który emanuje luksusem. Przy wyborze odpowiednich dodatków będziemy wyglądać w nim, jak milion dolarów!

Modne są także pikowane kurtki, które swoim prostym designem idealnie wpisują się w minimalistyczną estetykę. Taka kurtka świetnie wyglądać będzie z torebką na łańcuszku, czapką oraz jeansami. Da ona efekt nonszalanckiego luzu, połączonego z elegancją.

Czytaj także: Modne, stylowe i z klasą. TOP 3 płaszcze dla kobiet 50+.

Kurtki na chłodne dni

Jeżeli wolimy kurtki zachować na chłodniejsze dni, to te modele sprawdzą się idealnie. Są długie i ciepłe, a w dodatku prezentują się niezwykle stylowo. W zależności od tego, czy wolimy jasne, czy ciemne kolory, możemy wybrać swój model idealny. Czarna, pikowana kurtka jest niezwykle elegancka, a dodatkowo bardzo kobieca, bowiem przewiązanie w pasie, idealnie podkreślać będzie naszą talię.

Beżowa kurtka przyciąga spojrzenia swoim wymyślnym kołnierzem, który nie tylko będzie nas ogrzewał, ale także doda całej stylizacji modnego sznytu. Całym sekretem tej stylizacji jest prostota połączona z niewymuszoną elegancją. Właśnie tak będziemy chciały się nosić jesienią.