Modne fryzury po 50-tce na włosy krótkie i półdługie! Te cięcia nie wychodzą z mody od lat

Półdługie włosy dla 50-tek
@stylee_50

Z wiekiem większość kobiet rezygnuje z długich (trochę nijakich włosów) na rzecz krótkich i półdługich fryzur, które można wystylizować na wiele sposobów. Dziś pokażę kilka najpopularniejszych, które cieszą się uwielbieniem wśród 50-tek ze względu na ich młodzieńczy charakter, łatwość i lekkość noszenia oraz wdzięk.

CCC wyprzedaje skórzane buty Lasocki. Model za grosze! [SPRAWDŹ]

Krótkie modne fryzury po 50-tce

Pixie cut

To jedno z bardziej charakterystycznych cięć, a mnie nieodwołalnie kojarzy się już z aktorką Jamie Lee Curtis. Doskonałe i polecane właśnie dla kobiet po 50-tce, nadaje pazura, odmładza i bardzo wygodnie się nosi. To dobre cięcie dla każdego rodzaju włosów, nawet cienkich i rzadkich. Dzięki pocieniowanym pasmom ta fryzura nada im objętości.

Garcon

Ta nieco tajemnicza i nieznana w Polsce nazwa kryje pod sobą bardzo popularną i lubianą fryzurę! Jest doskonała jeśli pragniesz jednocześnie łączyć elegancję z nonszalancją. Fryzura polega na nałożeniu na siebie pasm o różnej długości w określonej kolejności, dzięki czemu uzyskasz efekt objętości na koronie, które stopniowo się przerzedza z tyłu głowy i w okolicach skroni. Takie cięcie podkreśla kontur twarzy, łatwo się je stylizuje i jest bardzo efektowne.

Najmodniejsze fryzury po 50-tce

Niezależnie od długości włosów, kobiety 50+ mają kilka ulubionych sposobów, na które lubią stylizować swoje fryzury. Do jednych z nich z pewnością zalicza się trwała. To wygodne i praktyczne rozwiązanie dla kobiet, które lubią układać włosy zawsze w podobny sposób!
Do kolejnych łatwych rozwiązań należą oczywiście wałki lub nakręcanie włosów na szczotkę – efekt jaki dają takie zabiegi jest teraz w modzie!

>> Te sukienki noś, jeśli masz figurę „jabłko”! Podkreślają talię <<

Modne fryzury po 50-tce: półdługie

Mówiąc o fryzurach dla kobiet 50+ nie sposób nie wspomnieć o wszelkiego rodzaju bobach. To chyba najpopularniejsze cięcie, które nie wychodzi z mody, pasuje znacznej większość kobiet, wygodnie się nosi i jest banalne w stylizacji. Asymetryczna długość pięknie podkreśla szyję i twarz!

Półdługie fryzury dla 50-tek
@carmen_gimeno

Jakie krótkie fryzury są modne?

D0 najpopularniejszych krótkich cięć należy teraz pixie cut. Łączy zadziorność z elegancją!

Jak dbać o krótkie włosy?

Krótkie włosy lubimy za to, że nie wymagają od nas dużej ilości czasu poświęcanego na pielęgnację. Używaj odpowiednich odżywek i olejków, a do tego nie zapominaj o ochronie, jeśli stylizujesz je z użyciem ciepła.

Czytaj na Lafim.pl: >>> Półdługie fryzury, które odmłodzą <<<