Fryzury dla 50-latek w stylu polskich gwiazd! Te wiosenne cięcia wybrały Danuta Stenka i Małgorzata Kożuchowska

Fryzury na wiosnę
@danutastenka_fp_official/@malgorzatakozuchowska_

Modne fryzury na wiosnę 2023 są mocno promowane przez znane, polskie celebrytki. Świetnymi przykładami mogą być Małgorzata Kożuchowska, Danuta Stenka i Anna Popek. Każda z nich stawia na inne cięcie. Natomiast łączą je krótkie włosy oraz uczesanie, cieszące się niezmiennie dużym zainteresowaniem.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w sukience sezonu! 50-latki będą w niej olśniewać. Podobną kupisz za 50 złotych

Modne fryzury na wiosnę: pixie cut w stylu Danuty Stenki

Zacznę przegląd od najkrótszej fryzury, czyli pixie cut. Polega on na mocnym skróceniu boków, niekiedy nawet wygoleniu i pozostawieniu dłuższych pasm na reszcie głowy. Danuta Stenka promuje tę fryzurę od dłuższego czasu. Uwielbia układać swoje włosy do góry, odsłaniając jednocześnie czoło i twarz. Takie stylizowanie pixie cut idealnie pasuje paniom po pięćdziesiątce. Ponadto aktorka nie boi się prezentować powoli pojawiającej się siwizny. 

Zobacz także: Fryzury dla puszystej 50-tki. Te pięknie wysmuklą twarz!

Krótki bob według Anny Popek. 50-latki w nim zachwycają, szczególnie wiosną

Modny bob ma wiele wersji, jednym z nich jest wariant krótki, sięgający przed linię szczęki. Dokładnie taki posiada Anna Popek. Dziennikarka lubi zarówno gładkie i idealnie ułożenie, jak i lekko falowane i roztargane. Taka fryzura pięknie podkreśla kości policzkowe i dodaje mnóstwo kobiecości. Krótkie cięcie tego typu dla 50-latek sprawdzi się bezbłędnie. Anna Popek wspaniale wygląda w ciemnych włosach i wielu dojrzałym kobietom będzie on dodawał charakteru i pazura.

Półdługi bob niczym u Małgorzaty Kożuchowskiej. Bardzo modny i stylowy

Najdłuższą wiosenną fryzurę prezentuje Małgorzata Kożuchowska. Tutaj także mamy boba, ale sięgającego nieco dalej, niż ten u Anny Popek. W nowym sezonie najlepiej wybrać wariant z delikatnymi falami, dodającymi romantyczności, ale też naturalności. Aktora często decyduje się na właśnie takie ułożenie. Ponadto w jej przypadku półdługi bob jest w odcieniu blondu, który znakomicie pasuje paniom 50+. Rozświetla cały wygląd i podkreśla urodę, jednocześnie nie eksponując zmarszczek czy niedoskonałości.

Zobacz także: Te 3 kurtki wydają się modne, ale są passe! Kiczowate i niepraktyczne