Fryzury dla puszystej 50-tki. Te pięknie wysmuklą twarz!

Fryzury dla puszystej 50-tki, fot. @b_oneofakind

Fryzury dla puszystej 50-tki

Odpowiednio dobrana fryzura to atut, który potrafi całkowicie odmienić wygląd. Może odmładzać, ukrywać mankamenty, a także wyszczuplać twarz. Te ostatnie szczególnie chętnie wybierają zarówno kobiety plus size, jak i o okrągłej twarzy. Najlepsze fryzury dla puszystej 50-tki, to te, które wysmuklą twarz, ale pozostaną eleganckie.

Czytaj też: Ten manicure ukrywa odrost!

Fryzury dla pań po 50-tce [ZDJĘCIA]

  • Bob – do najpopularniejszych fryzur dla pań 50+, które w dodatku wyszczuplają twarz, z pewnością należy bob. Nie dość, że to fryzura sezonu, to jeszcze jest doskonała na wiosnę! Asymetryczne cięcie wysmukli twarz. Więcej o niej przeczytasz TUTAJ.
  • Kok lub kucyk – chociaż zaczesywanie włosów do tyłu i gładko ułożone fryzury zazwyczaj są odradzane posiadaczkom okrągłych typów buzi, te wysoko upięte są wyjątkiem. Wydłużają twarz dzięki czemu wydaje się być smuklejsza. W dodatku są bardzo wygodne!
  • Asymetryczny przedziałek – jeśli nie chcesz zmieniać za wiele w fryzurze, którą nosisz obecnie, a pragniesz uzyskać efekt wyszczuplenia, spróbuj z asymetrycznym przedziałkiem. Przesunięcie linii zaczesywania na jedną ze stron nie tylko wysmukli twarz, ale pomoże także ukryć jej asymetrię.

Te sukienki to strzał w 10-tkę dla kobiet 50+. Niebanalne modele, które cię wyróżnią [SPRAWDŹ]