Modna grzywka dla kobiet po 50-tce. W stylu Marzeny Rogalskiej i Ewy Wachowicz

Grzywka dla kobiet po 50-tce w stylu Marzeny Rogalskiej i Ewy Wachowicz
Fot. Instagram, @ewawachowicz/ @marzena_rogalska

Wiosna to czas zmian. Doskonałym pomysłem na odświeżenie wizerunku jest nowa fryzura. W tym sezonie niezwykłą popularnością cieszą się grzywki. Idealną grzywką dla kobiet po 50-tce jest słynna curtain bangs. Wystarczy spojrzeć na Marzenę Rogalską i Ewę Wachowicz.

Najmodniejsza grzywka wiosny 2023. W stylu Marzeny Rogalskiej

Odpowiednio dobrana fryzura może całkowicie odmienić wizerunek. Świetnym sposobem na optyczne odjęcie sobie lat jest grzywka. Część kobiet obawia się jednak tak radykalnej zmiany. Wydaje im się, że grzywka będzie wymagała dodatkowej stylizacji. Dla pań, które nie chcą poświęcać rano zbyt wiele czasu na doprowadzenie fryzury do ładu doskonałą propozycją będzie tzw. curtain bangs. Nie trzeba jej układać na szczotce czy zawijać na wałek – nawet w lekkim nieładzie prezentuje się świetnie. Grzywki w tym stylu były niezwykle popularne w latach 60. i 70., a teraz znów podbijają trendy.

Curtain bangs powinna być lekka i delikatnie rozchodzić się na boki, tak aby okalać twarz po bokach. Fanką tej modnej grzywki jest Marzena Rogalska. Fryzura dodaje jej twarzy blasku i świeżości. Curtain bangs jest niezwykle praktyczna. Bez problemu można ją odgarnąć na boki. Dodatkowo, zmiana przedziałku może całkowicie odmienić tę fryzurę. Grzywkę można nosić na dowolny bok.

Grzywka dla kobiet po 50-tce. Curtain bangs

Curtain bangs pasuje właściwie każdemu. Odpowiednio dopasowana długość może wydłużyć lub skrócić twarz. Posiadaczkom okrągłej twarzy grzywka na boki pomoże ją wyszczuplić, zaś w przypadku trójkątnej lub kwadratowej twarzy grzywka złagodzi nieco rysy.

Posiadaczką curtain bangs jest również Ewa Wachowicz. W połączeniu z włosami do obojczyków grzywka na boki prezentuje się świetnie. Sprawdzi się jednak również w połączeniu z nieco dłuższymi lub krótszymi włosami. To zdecydowanie najmodniejsze cięcie na wiosnę 2023. Curtain bangs jest dedykowana zarówno posiadaczkom prostych, jak i falowanych włosów.

Podsumowując, grzywka na boki to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą odświeżyć swój wizerunek, ale nie są fankami radyklanych zmian. Ta grzywka dla kobiet po 50-tce optycznie odejmuje lat i dodaje blasku. Jest również bardzo prosta w stylizacji. Już po wysuszeniu wygląda świetnie. Jeśli chcesz zachwycać wiosną, postaw na curtain bangs.

Zobacz też: Najgorsze fryzury u 50-tek – nie pozwól, aby fryzjer zrobił ci coś takiego!