Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej pasuje niemal każdemu! W tym cięciu 50-latki prezentują się świetnie

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej
@malgorzatakozuchowska_

Niegdyś Małgorzata Kożuchowska preferowała długie włosy. Z czasem postawiła na drapieżny pixie cut, a teraz uwielbia niezwykle modnego boba. Jednak niezmienne pozostaje wierna jasnemu blondowi, z którym jest kojarzona. Fryzura Kożuchowskiej bez wątpienia może być wzorem dla pań po pięćdziesiątce. Zwłaszcza że cięcie wybierane teraz przez aktorkę dobrze wygląda przy praktycznie każdym rodzaju urody. 

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to jedno z najmodniejszych cięć

Bob niezmiennie pozostaje jedną z najpopularniejszych fryzur. Kobiety w każdym wieku decydują się na takie cięcie. Wśród nich znalazła się też Małgorzata Kożuchowska. Jej wersja jest nieco dłuższa. Zazwyczaj włosy sięgają lekko przed ramiona tak, żeby można było je związać lub upiąć.

Aktorka różnie układa swoją fryzurę. Czasem ma przedziałek pośrodku i idealnie wyprostowane pasma. Innym razem stawia na lekkie falowanie i nieco bardziej nonszalancki wygląd.

Kożuchowska niekiedy wybiera asymetrię i przedziałek z boku, dzięki czemu uzyskuje prowizoryczną grzywkę, opadającą na czoło. Jednak na co dzień preferuje jak najbardziej naturalne uczesanie. W końcu artystyczny nieład jest teraz bardzo modny.

Kultowy kolor i modne upięcia. Polska aktorka je uwielbia

Jak już pisałam, fryzura Kożuchowskiej od lat kojarzy się z jasnym blondem. Aktorka praktycznie zawsze stawia na ten kolor, ewentualnie kombinuje z różnymi odcieniami. Jej blond jest świetną opcją dla 50-latek, ale tutaj trzeba uważać, gdyż nieco jaśniejszy ton, może nie być zbyt korzystny. Koloryzacja Małgorzaty Kożuchowskiej zawsze wygląda dość naturalnie, a jeśli chodzi o odrost, to gwiazda pozwala na pojawienie się tylko niewielkiego, ciemniejszego odcienia przy skórze. 

Aktorka od czasu do czasu decyduje się na upięcie. Zazwyczaj to prosty, niewielki kucyk. Wtedy pozostawia cienkie pasma włosów przy twarzy luźno. Innym rozwiązaniem jest upięcie za pomocą małej spinki. W tym przypadku jej fryzura jest nieco nieuporządkowana, co też wygląda świetnie i modnie.

Zobacz także: Trendy dla 50-latek: te spodnie pasują nie tylko na disco! Teraz robią furorę i można je nosić wszędzie