Jak nosić satynę po 50-tce? 3 modne połączenia na co dzień i specjalne okazje

Jak nosić satynę po 50-tce?
Jak nosić satynę po 50-tce? fot. @pilardearce

O modzie na takie spódnice pisałyśmy TUTAJ, jednak na tym się nie kończy szał na ten materiał. Satyna jest elegancka, niezwykle kobieca, ale przede wszystkim idealna na wiosnę i lato. Szczególnie spopularyzowały ją panie 50+. Pokazują to te stylizacje dojrzałych blogerek!

Satynowe total looki na specjalne okazje

To, że komplety i kombinezony są doskonałą alternatywą dla sukienek wszystkie już wiemy, ale oprócz tego warto wiedzieć jakie. A trudno o bardziej efektowny materiał niż satyna! Błyszczący, delikatny i kobiecy – doskonały na specjalne okazje. Dobierz do niej delikatne dodatki, a zachwycisz każdego!

Jak łączyć satynę?

Satyna to na tyle wyrazisty materiał, że nawet pojedynczy element garderoby się wyróżnia. Jeśli nie chcesz się decydować na total look’i, w zupełności wystarczy spódnica lub spodnie. A jak je modnie połączyć, aby stworzyć wyróżniającą się stylizację?

Satyna i welur – bardzo efektowne połączenie

Chociaż niekoniecznie wiosenne, z pewnością robi wrażenie – połączenie satyny i weluru to idealny sposób na wieczorową stylizację. Warto pamiętać, że jeśli łączysz dwie tak charakterystyczne faktury, warto stonować stylizację – wybierz jeden kolor lub stonowane barwy!

Połączenie godne każdej modnej 50-tki – satyna i jeans

Trudno o modniejsze połączenie na wiosnę 2023. Jeans w trendach plasuje się na bardzo wysokiej pozycji, a w połączeniu z satyną jest to prawdziwy HIT! Nieco bardziej codzienne niż welur czy satynowy total look, co doskonale udowadnia ta stylizacja!

Czytaj na Lafim.pl: Styl smart casual w wersji 50+. Elegancki, wygodny i ponadczasowy!