Lżejsze niż płaszcz, a niemniej modne. 50-latko, będziesz wyglądać olśniewająco

@petradieners

Pogoda nas rozpieszcza, dlatego nie wyciągamy jeszcze z szafy ciepłych płaszczy. Zamiast nich, możemy nosić modne teraz kimono. Otuli nas niczym najlepszy trencz, a przy tym będzie lekkie i bardzo szykowne. Najpiękniejszy model znajdziemy teraz w Zarze.

Modny pomysł na stylizację jesienią: kimono

Choć kojarzy nam się z orientem i kwiatowymi wzorami, to może być także bardzo stylowe i eleganckie. Kimono bije ostatnio rekordy popularności. Szczególnie dobrze sprawdza się przy stylizacjach dla kobiet 50+. Powód? Przy jego pomocy stworzymy elegancką i ponadczasową kreację.

Przeczytaj także: Modne i stylowe szmizjerki dla 50-latek na jesień. Ten fason to ponadczasowa perełka

Zamiast mocnych kolorów i wzorów, możemy sięgnąć po kimono w ponadczasowym i uniwersalnym kolorze, który będzie pasował wszystkim kobietom. Przykładem może być model, który znajdziemy teraz w Zarze. Czarne, satynowe kimono to strzał w dziesiątkę tej jesieni!

Modne kimono z Zary

Kimono z Zary zostało zaprojektowane tak, aby pasowało każdej kobiecie do każdej stylizacji. Idealna długość za biodra sprawia, że kimonem można okryć się w chłodniejsze dni, tak jak płaszczem. Model ten świetnie łączy się zarówno ze spodniami, jak i spódnicami, dając bardzo szykowny, elegancki i kobiecy efekt.

Przewiązanie w talii sprawia, że w kimonie tym będziemy prezentować się niezwykle stylowo i z klasą. Nasze kobiecy kształty zostaną podkreślone i uwydatnione. Taka stylizacja idealnie nada się zarówno do pracy, na ważne spotkania, czy na co dzień np. na kawę z przyjaciółkami.

Przeczytaj także: Te fryzury odejmą ci dobre kilka lat. Najmodniejsze cięcia dla 50-latek na jesień