Te fryzury odejmą ci dobre kilka lat. Najmodniejsze cięcia dla 50-latek na jesień

fot. Canva
fot. Canva

Jesień to czas zmiany, nie tylko w naszych garderobach, ale także w naszych fryzurach. Dla kobiet w wieku 50 lat i więcej, dobór odpowiedniej fryzury może sprawić, że będą wyglądać o wiele młodziej i bardziej stylowo. Oto kilka najmodniejszych cięć na jesień, które pomogą ci odjąć kilka lat i poczuć się pewniej siebie.

1. Bob z przedłużonymi włosami

Bob to klasyczne cięcie, które nigdy nie wychodzi z mody. Dla kobiet po 50. roku życia, to fryzura, która uwydatnia rysy twarzy i modeluje jej owal. To także eleganckie rozwiązanie, które dodaje objętości i ruchu włosom. Możesz nosić je prosto lub lekko falowane, co doda twojej fryzurze delikatności i świeżości.

Sprawdź: Pikowana kurtka to wybór numer 1 wśród 50-tek na jesień. W KIK za 60 złotych

2. Długie włosy z grzywką po bokach

Jeśli masz długie włosy i nie chcesz się nimi rozstać, zdecyduj się na dodanie do nich grzywki. Grzywka może odmłodzić twarz i nadać jej nowy wymiar. Możesz ją nosić na różne sposoby: na bok, prosto lub lekko podwiniętą. To uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.

3. Asymetryczne cięcie

Asymetryczne cięcie to odważna i nowoczesna opcja dla kobiet w wieku 50 lat i więcej. Ta fryzura charakteryzuje się nierówną długością włosów, co nadaje jej unikalny wygląd. Możesz wybrać asymetrię tylko z jednej strony lub na całej długości włosów. To cięcie jest idealne dla tych, które chcą eksperymentować ze stylem i być na czasie z najnowszymi trendami.

Czytaj też: Fryzury na cienkie i rzadkie włosy dla 50-latek. Te cięcia optycznie zwiększą objętość