Katarzyna Dowbor rozstaje się z Polsatem. Wzruszająco komentuje zwolnienie: „Jest mi bardzo przykro”

Katarzyna Dowbor rozstaje się w Polsatem
@katarzyna_dowbor_official

Zmian w Polsacie ciąg dalszy. Odkąd władzę przejął Edward Miszczak, cała stacja przechodzi gruntowny remont personalny. W styczniu niezwykle głośno zrobiło się przez zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Solidarny z koleżanką okazał się Piotr Gąsowski, który sam odszedł z produkcji. Teraz czarne chmury zebrały się nad programem „Nasz nowy dom”. Otóż ogłoszono zakończenie współpracy z prowadzącą, Katarzyną Dowbor. Dziennikarka skomentowała sytuację na Instagramie.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor. Zmiany, zmiany, zmiany

Z początkiem tego roku stery Polsatu przejął Edward Miszczak, wcześniej kojarzony z TVN. Od razu zaczął wprowadzać całą masę zmian w ramówce stacji, a także postawił na odświeżenie kadry osób występujących w popularnych programach. Doprowadziło to, do zakończenia współpracy z wieloma znanymi gwiazdami.

Zwolnienie Katarzyny Dowbor było sporym zaskoczeniem, szczególnie że pracowała ona w Polsacie dziesięć lat.

Dziennikarka skomentowała całą sytuację na Instagramie. Przede wszystkim podziękowała wszystkim rodzinom biorącym udział w programie „Nasz nowy dom”, a także całej ekipie pracującej przy nim. Wspomina też Ninę Terentiew, która dekadę temu przyjęła ją na pokład Polsatu. Całą produkcję nazywa najważniejszą w jej życiu. Jednocześnie Dowbor optymistycznie patrzy w przyszłość i jak sama twierdzi, jest gotowa do wzięcia. 

Bliscy okazują wsparcie

Nie trzeba było długo czekać na komentarze najbliższych Katarzyny Dowbor. Jej syn, Maciej, również pracujący w Polsacie, wyraźnie podkreślił, że jego mama wykonała kawał dobrej roboty. Kilka miłych słów napisała też jego żona, aktorka Joanna Koroniewska. Na długi wpis zdecydowała się Katarzyna Skrzynecka, którą podobny los w stacji spotkał kilka miesięcy wcześniej. Dowbor w komentarzach do swojego postu zaznaczyła, że rozstanie z Polsatem nie było jej decyzją. 

Wspierające komentarze po zwolnieniu Katarzyny Dowbor, fot. @katarzyna_dowbor_official

Jak już wspomniałam zwolnienie Katarzyny Dowbor to nie pierwszy taki ruch nowego dyrektora programowego. Wcześniej zaprowadził wielkie zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo, rozstając się z kolejnym członkiem jury, Michałem Wiśniewskim. Po czym zatrudniono nowe osoby, takie jak Paweł Domagała, czy już dobrze znany widzom Maciej Rock.

Później gruchnęła informacja o przeniesieniu popularnego show Polsatu — Love Island. Wyspa miłości na antenę TV4. Czy te odważne posunięcia wyjdą stacji na dobre? Czas pokarze, póki co widzowie w mediach społecznościowych są rozgoryczeni zwolnieniem lubianej Katarzyny Dowbor.

Zobacz także: Siwe włosy u 50-tek to trend, który zachwyca! Nie bój się, że cię postarzy – on doda ci klasy