Katarzyna Dowbor w pikowanej kamizelce wyznacza trendy dla kobiet 60+! Wiosennie i wygodnie

Katarzyna Dowbor w kamizelce
@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor po sześćdziesiątce zaskakuje formą. Polska dziennikarka na co dzień zazwyczaj wybiera ubrania wygodne, w których łatwo prowadzić aktywny tryb życia. Często zakłada lekkie pikowane kurtki, a ostatnio zaprezentowała się w kamizelce marki 4F. W związku z tym możesz bez problemu znaleźć niemalże identyczny model.

Katarzyna Dowbor w pikowanej kamizelce 4F

Obecna pogoda jest na tyle zmienna, że warto mieć pod ręką lekkie kurtki, chroniące przed chłodem. Katarzyna Dowbor uwielbia takie modele, lubi też na co dzień zakładać ciepłe bezrękawniki. Na Instagramie zaprezentowała się w różowej wersji z kapturem, marki 4F. Poza tym dziennikarka posiada także pikowaną kamizelkę w kolorze soczystej zieleni oraz stonowanego beżu.

Jeśli chodzi o kurtki prowadząca “Nasz Nowy Dom” jest zwolenniczką fasonów klasycznych i neutralnych odcieni. Na początku kwietnia zapozowała do zdjęcia w modelu koloru białego, ze stójką. Innym razem mogliśmy ją podziwiać w wariancie bardzo podobnym, ale w wydaniu wyróżniającym się z daleka. Mianowicie kurtka była koloru żółtego. Posiadała kaptur i znowu, wysoką stójkę, lepiej chroniącą przed zimnem. 

Kurtki i kamizelki w stylu Katarzyny Dowbor. Można kupić niemal identyczne

Kamizelki bardzo przypominające te założone przez Katarzynę Dowbor są oczywiście dostępne w 4F. Bezrękawnik koloru różowego z poziomym pikowaniem oraz kapturem został przeceniony. Dlatego to idealny moment, żeby przyjrzeć się mu bliżej. Ten model został wypełniony puchem syntetycznym, przez co zapewnia duży komfort cieplny. Do tego na zewnątrz pokryto go hydrofobową warstwą, niechłonącą wilgoci. 

Wiosenne nakrycia fot. 4F/Reserved

Z kolei kurtki podobne to dych Kasi Dowbor proponuje Reserved. Rzecz jasna nie brakuje modeli w kolorze beżowym i kremowym, które będą pasować do większości strojów na co dzień. Moją uwagę przyciągnął wariant czerwony, wyrazisty i wiosenny. Niektóre minimalistyczne kurtki Reserved objęto przeceną, także można je upolować za niewielkie pieniądze. 

Zobacz także: Modne buty wiosna 2023 dla 50-latek. Wygodne i tanie modele z Lidla i Action