Jedna mała rzecz, a dodaje klasy i stylu po 50-tce. W Biedronce za 30 złotych

Okulary przeciwsłoneczne dla 50-tek
Okulary przeciwsłoneczne dla 50-tek, @susirejano

Niemal codziennie wita nas już słońce i chociaż przyjmujemy to z ogromną ulgą, zwłaszcza po taki długim i pochmurnym okresie przejściowym, pojawia się pytanie, czy aby na pewno jesteśmy przygotowane w pełni na nowy sezon. Oprócz lekkich sukienek i takich samych butów, warto pomyśleć o dodatkach. A do najważniejszych w tym okresie z pewnością zaliczają się okulary przeciwsłoneczne.

Nowość w Biedronce! Ten dodatek przyda ci się latem

Po raz kolejny oferta, którą przygotowały znane dyskonty odpowiada potrzebom kobiet. Od czwartku 11 maja w Biedronce można przebierać w modelach okularów przeciwsłonecznych! Spośród czterech pokazanych modeli, już widać, że w ofercie znajdzie się coś zarówno dla fanek klasyki, jak i 50-tek, które lubią się wyróżniać.

Z kwadratowych modeli do wyboru jest dwukolorowy, prosty model o zgrabnym kształcie. Bez zbędnych dodatków, klasyczny, w praktycznych kolorach – to idealny model dla kobiet, które lubią funkcjonalność! Nieco bardziej efektowne są koralowe, ze znacznie pokaźniejszymi szkłami, ale delikatniejszą obramówką. Z okrągłych dostępne są ponadczasowe aviatorki oraz tzw. muchy.

Okulary przeciwsłoneczne już od 11 maja w Biedronce, fot. biedronka.pl

Najlepsze okulary przeciwsłoneczne dla pań 50+

Odpowiedni dobór okularów przeciwsłonecznych nie zależy tyle od wieku, co od kształtu twarzy, dlatego obowiązuje tu duża dowlność. Natomiast obserwując stylizacje największych modowych blogerek 50+ można śmiało stwierdzić, że latem 2023 dojrzałe panie nie stawiają na delikatność i subtelność wybierając dodatki! Królują masywne, ozdobne okulary, które same w sobie upiększają całą stylizację.

Czytaj na Lafim.pl: Liftingujący makijaż dla 50-tek. Ten prosty trik unosi powiekę!