Jedna fryzura, a tyle możliwości. To cięcie jest idealne dla pań 50+. Szykowne i bardzo kobiece

@petradieners

Tak, jak w modzie są kolory, które zawsze świetnie się sprawdzają, tak są fryzury, które nigdy nie wyjdą z mody. Takim cięciem jest bob, który można stylizować na wiele sposobów. Te fryzury są ponadczasowe i odejmują lata.

Francuski bob – szyk i klasa

Francuski bob to najpopularniejsza wersja tej fryzury. Jest nonszalancki i bardzo kobiecy. Wielką zaletą tego cięcia jest fakt, że nie musimy spędzać godzin na jego stylizacji. Fryzura ta niemal sama się idealnie układa, dlatego pokochają ją wszystkie zabiegane panie.

Mikrobob – mniej, znaczy więcej

Jeżeli jesteś posiadaczką słabych, cienkich włosów, to ta fryzura sprawdzi się idealnie. Nowoczesna i minimalistyczna zachwyca swoim szykiem i klasą. Wystarczy zaczesać włosy i gotowe! Praktyczna i kobieca fryzura na każdą okazję.

Włoski bob – kobiecy i elegancki

Krótka, nieskomplikowana i wyrafinowana fryzura o modnej długości do brody. Symetryczne i nowoczesne cięcie jest nowatorskie, a zarazem bardzo kobiece.

Długi bob – kobieco i seksownie

Jeżeli kochasz swoje długie włosy i nie chcesz ich ścinać, to długi bob będzie idealny. Bardzo kobieca fryzura, którą można dowolnie stylizować. Wystarczy pocieniować włosy, aby nadać im lekkości i ciekawej formy.