Te cieniowane fryzury podkreślą rysy twarzy i odejmą lat! Praktyczne propozycje dla 50-latek

Cieniowanie włosów cieszy się aktualnie ogromną popularnością. Powód? Cięcie to nadaje włosom objętości i pożądanej tekstury, przez co podkreśla naszą indywidualność i styl. Co więcej, dobrze wykonane strzyżenie, jest w stanie odjąć nam parę lat. Na jakie cięcie się zdecydować?

Cieniowanie włosów – trend, który odejmuje lata

Cieniowanie to aktualnie najpopularniejszy trend urodowy, dzięki któremu uzyskujemy efekt lekkości i objętości. Właśnie to sprawia, że fryzura nabiera zupełnie nowej dynamiki, przez co odmładza i nadaje nam nowej energii.

Co więcej, wycieniowane włosy łatwiej się układają, przez co stylizacja będzie dużo łatwiejsza. Kolejną zaletą cieniowania jest fakt, że dostosowuje się do różnych długości włosów i wygląda dobrze zarówno przy włosach długich, jak i krótkich.

Włosy wycieniowane do ramion

Włosy wycieniowane do ramion są świetną alternatywą dla miłośniczek dłuższych włosów, które nie lubią spędzać wielu godzin na stylizacji niesfornych kosmyków. Taka długość pozwoli zachować dziewczęcą energię, jednak jest przy tym bardzo elegancka i stylowa. Aby podkreślić rysy twarzy, można zdecydować się na krótsze przycięcie włosów przy samej twarzy, co nada jej pięknej oprawy i optycznie ją wyszczupli.

Nonszalancki bob

Bob jest fryzurą ponadczasową, która nigdy nie wychodzi z mody, dlatego zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Przystrzyżone za uchem włosy nadają filuternego charakteru, dzięki któremu wyglądamy lekko i kobieco. W bobie pięknie wyglądać będą zarówno brunetki, jak i blondynki.