Idealne fryzury damskie krótkie dla 50-latki w okularach! Nadają blasku i odmładzają

fot. EnvatoElements

Długie włosy, choć tak często pożądane przez kobiety, nie są łatwe do osiągnięcia. Nawet pomimo starannej pielęgnacji, nie zawsze daje się uzyskać pożądane efekty. Na szczęście czasy, kiedy kobiecość utożsamiano z długością włosów już dawno odeszły w zapomnienie. Aktualnie na ulicach królują krótkie fryzury. Dla pań po 50-ce takie cięcia są bardzo wskazane. Długie włosy z czasem nie dodają uroku, a wręcz go odbierają i postarzają. Również kobiety w okularach powinny postawić na krótkie cięcia. Fryzury damskie krótkie dla 50 latki w okularach zapierają dech w piersiach.

Odmładzające fryzury

Panie po 50-ce coraz częściej preferują krótkie włosy. Nie ma w tym nic zaskakującego, bo takie cięcie uwydatnia twarz i zarazem odmładza. Wbrew pozorom krótkie włosy to nie tylko drastyczne cięcie. Takie fryzury mają więcej wariantów stylizacji, aniżeli długie. Wymagają też zazwyczaj poświęcenia większej ilości czasu na ich ułożenie, ale warto. Efekt końcowy wynagradza długie chwile spędzone na dopieszczaniu fryzury. Każda z pań w takim uczesaniu zyska więcej młodzieńczego blasku. To najbardziej odmładzające fryzury dla kobiet po 50-ce. Nie warto ich więc unikać!

Sprawdź: Fryzury z grzywką hitem na wiosnę

Poznaj: Odmładzające kolory włosów dla 50-tek

Fryzury damskie krótkie dla 50-latki w okularach

Okulary to aktualnie dodatek, który spełnia nie tylko praktyczne funkcje. Poza pomocą w dokładniejszym widzeniu, jest on aktualnie zgodny z najgorętszymi trendami mody. Kobiety już ich nie unikają, wręcz przeciwnie – zamiast skromnych oprawek, stawiają na jak najbardziej wyraziste propozycje. Takie okulary dla 50 latki również będą idealne! Nic bardziej nie odmłodzi, niż oprawki w intensywnym kolorze. Ten styl jeszcze bardziej podkręcają krótkie fryzury dla pań w okularach.

Kobiety po 50-ce równie chętnie stawiają na mocne cięcia. Fryzury damskie krótkie dla 50-latki w okularach to szereg najmodniejszych propozycji! Wśród nich królują bob, cięcie na chłopczycę, czy tak zwane pixie cut. To idealne fryzury dla starszych pań w okularach. Wiele z nich obawia się radykalnego cięcia, jednak niepotrzebnie. Krótkie fryzury dla pań w okularach nadają lekkości włosom, co jednocześnie doda każdej 50-latce młodzieńczego blask. Dodatkowo takie cięcie jest idealne na wiosnę i lato, kiedy temperatura potrafi być naprawdę wysoka. Warto przemyśleć taką fryzurę, bo nie dość, że jest praktyczna, to bardzo modna w nadchodzącym sezonie.

Zobacz: Wiosenna torebka z Monnari za mniej niż 60 złotych