Drobny akcent, a potrafi zdziałać cuda. Fryzury z grzywką HITEM na wiosnę. Trend w wydaniu 50+

Delikatne grzywki hitem wiosny 2023, fot. @petra_v1.0

Kobietom, które pragną wielkiej zmiany, ale bez drastycznych kroków – mega cięcia czy farbowania -przedstawiamy największy trend na wiosnę – grzywki! Wraz z powracającą modą lat 2000. do łask wróciły także one, dlatego to kilka przykładów, jaka fryzura z grzywką dla 50-latki nosi się najlepiej!

Bob + grzywka – najlepsza fryzura z grzywką dla 50-latki

Połączenie dwóch największych trendów 50+ musiało przynieść rewelacyjny skutek. Bob to najchętniej wybierana przez dojrzałe panie fryzura, a w połączeniu z grzywą dodatkowo zyskuje! Może to być zarówno delikatna, kurtynowa grzywka, jak i prosto cięta i gęsta. Taka fryzura jest wygodna i kobieca, a w dodatku pasuje niemal każdej kobiecie!

>> Najmodniejsza bluzka sezonu! Nosi ją słynna dziennikarka [SPRAWDŹ] <<

Fryzura z grzywką dla 50latki – pixie cut

To cięcie, pixie cut, przepięknie odmładza, podkreśla rysy i dodaje pazura. 50tki je uwielbiają właśnie z tego powodu, ale na korzyść działa także łatwość w wystylizowaniu. Fryzura, w której definicje jest wpisana delikatna grzywka doskonale sprawdzi się na wiosnę! Warstwy sprawiają, że włosy mają objętość, a krótsze podcięcie z tyłu i na skroni korzystnie odsłania twarz.

Czytaj też: Jaką sukienkę powinna mieć każda 50-latka? To klasyk, który nie traci na popularności od lat

Grzywka na bok

Niezależnie od fryzury i długości włosów jaką posiadasz, grzywka na bok prawie zawsze okazuje się być strzałem w 10-tkę i akcentem, którego brakowało. Jest bardzo delikatna, ale zauważalna, podkreśla rysy. To doskonała fryzura z grzywką dla 50-latki, która jest praktyczna i modna jednocześnie!

Dla kogo grzywka?

Grzywka to akcent, który odpowiednio dobrany do kształtu twarzy może pasować każdemu. Jeśli chcesz delikatniejszą wersję postaw na grzywkę kurtynową lub na bok, ale proste cięcie może stać się twoim znakiem rozpoznawczym!

Jaka fryzura dla 50-latki?

Dojrzałe kobiety chętniej i odważniej sięgają po krótkie cięcia. Świetnie im pasują, odmładzają, a w dodatku są łatwe w utrzymaniu.

Wyszczuplająca sukienka z Lidla dla 50-tek! Idealna stylizacja na wiosnę za 52,90 zł [SPRAWDŹ]