Ułóż tak włosy, a uzyskasz efekt lekkiej, kobiecej i szalenie modnej fryzury. W sam raz dla pań 50+

Grzywka na bok
@silviaberri

Fryzury z grzywką na boki niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Pasują one praktycznie wszystkim, bez względu na wiek. W związku z tym panie po pięćdziesiątce także prezentują się w nich świetnie. Do tego wariantów różnych cięć jest wiele. Miłośniczki zarówno długich, jak i krótkich włosów powinny znaleźć coś dla siebie. 

Fryzura z grzywką na boki dla włosów o różnej długości

Chcąc subtelnie zmienić swój codzienny wygląd, modna grzywka może być wyborem w punkt. Obecnie duże zainteresowanie wzbudzają warianty czesane na bok. Poza tym, że w ten sposób można ukryć szerokie czoło, dodatkowo grzywka potrafi też optycznie wyszczuplić twarz i nadać całemu wyglądowi nowego charakteru.

Wersje obcinane lekko na bok świetnie komponują się z kultowym już bobem o różnej długości. Przy długich włosach pięknie prezentuje się tzw. curtain bangs, czyli grzywka kurtynowa. Charakteryzuje się płynnym rozejściem się na boki, jednocześnie delikatnie okalając twarz. 50-latki wyglądają dzięki niej dziewczęco i romantycznie. 

Modnie ułożona grzywka zawsze się sprawdzi

Dokładnie, fryzura z grzywką na boki jest świetną opcją w każdej sytuacji. Sprawi, że nawet zwykły kucyk może przykuwać uwagę. Panie po pięćdziesiątce marzące o drapieżnym i wyrazistym wyglądzie mogą zdecydować się na krótkie cięcie z asymetryczną grzywką.

Włosy opadające na skos są strzałem w dziesiątkę przy fryzurze typu pixie cut. Szczególnie że da się je wtedy zaczesać do góry i wysmuklić sobie twarz.

Tutaj także dobrym rozwiązaniem będzie cieniowanie, zwłaszcza gdy włosy są cienkie i potrzebują nabrania objętości. Nieregularne cięcie im to zapewni. Jeszcze jedną zaletą grzywki na bok jest prostota w układaniu. Wystarczy ją szybko przeczesać, nawet palcami, żeby uzyskać nonszalancką i modną fryzurę.

Zobacz także: 3 modne rodzaje butów w Lidlu za mniej niż 70 zł! Panie 50+ mogą je docenić za lekkość i wygodę