Anna Popek olśniewa o 4 nad ranem niewiarygodnym lookiem! „Wielka klasa”

fot. @annapopek_official

Styl Anny Popek może być dużą dawką inspiracji dla każdej kobiety po 50-ce. Dziennikarka zawsze prezentuje się zjawiskowo, a jej stylizacje są odpowiednio dobrane do sylwetki. Kobieta nie boi się także intensywnych kolorów, które mają odmładzającą moc. Warto zapożyczyć kilka elementów z szafy Anny Popek, bo ona naprawdę wie, jak wyglądać zjawiskowo. Jednak nie są to jedyne rzeczy, którymi warto się zainspirować. Jej codzienna pielęgnacja sprawia, że prezentuje się promiennie nawet o 4 nad ranem.

Sprawdź: Jak zamaskować szerokie biodra? Te fasony skutecznie je ukryją!

Anna Popek o 4 nad ranem w łóżku

Dziennikarka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie. Leży na nim w łóżku ze szklanką wody, a zegarek wskazuje godzinę 4 nad ranem. Mimo wczesnej pory, kobieta jest uśmiechnięta i wygląda promiennie. Jak twierdzi, jej praca wymaga rannego wstawania, jednakże nawet w wolne dni woli wstać wcześniej. Szkoda jej czasu na spanie do południa – zdecydowanie bardziej preferuje leniwy poranek w łóżku z dzbankiem herbaty, maseczką na twarzy oraz książkami lub filmem. W komentarzach pod postem zawrzało – internauci są zafascynowani, jak wcześnie zaczyna dzień Anna Popek i jak olśniewająco przy tym wygląda. Nie zabrakło mnóstwa pozytywnych komentarzy.

Ślicznie wyglądasz

(…) piękna KOBIETA, piękny poranek

Wielka klasa

Zobacz: Lidl sprzedaje najmodniejsze kurtki na wiosnę

Przepis Anny Popek na promienny wygląd o poranku

Wykorzystując zamieszanie związane ze zdjęciem, Anna Popek opublikowała kolejny post, na którym pokazuje, jak dba o swoją skórę. Jak twierdzi, dzięki temu mimo wstawania o 4 nad ranem, o 6.00 na antenie wygląda promiennie. Okazuje się, że kluczowe elementy jej codziennej pielęgnacji to woda, kostki lodu oraz… pogoda ducha! Wypita szklanka wody o poranku działa zbawiennie dla skóry, podobnie jak masaż twarzy kostkami lodu. Nie można się także nie zgodzić, że pogoda ducha również odgrywa kluczowe znaczenie – w końcu nic tak nie dodaje blasku jak pozytywne nastawienie. Tą myślą powinna się zainspirować każda kobieta, nie tylko po 50-ce.

Poznaj: Kolory, które mają odmładzającą moc