Trwa wyprzedaż torebek. Ależ model za 64,99! Ten pikowany detal pokocha każda 50-tka

Wyprzedaż torebek, fot. Shutterstock
Wyprzedaż torebek, fot. Shutterstock

Jesienne modele torebek to nie tylko czarne shoppery. Do wyboru mamy znacznie ciekawsze modele, które równie łatwo „wtopią” się w twoją szafę, a jednocześnie dodadzą stylizacji nieco polotu. Wyprzedaż torebek obfituje w propozycje idealne dla 50-tek, a oto konkretne modele, które szczególnie polecamy dojrzałym entuzjastkom mody.

Wyprzedaż torebek w Deichmann. Pikowana rozkocha w sobie panie 50+

Ciekawy model posiada w ofercie Deichamann. Torebka, która najpierw kosztowała 129,99, następnie 90,99, teraz jest za 64,99. Pikowany model o miłej, zamszopodobnej fakturze, w brązowo-zielonym kolorze, jest świetnym przykładem jesiennego modelu. Pojemna torebka marki Graceland szczególnie nadaje się do pracy, ale wykorzystasz ją także przy innych okazjach.

Wyprzedaż torebek jest też w Deichmann. Pikowany model jest świetny, fot. deichmann.pl

Trwa wyprzedaż Puccini. Ta marka znajduje się wysoko w rankingu Polek

Skoro mowa o tanich torebkach, które z pewnością spodobają się 50-tkom, nie sposób nie wspomnieć o wyprzedaży Puccini. Jedna z ulubionych marek Polek prowadzi aktualnie wyprzedaż, na której duże pojemne torebki są już za 69,99, a mniejsze codzienne modele za 49,99. To świetna okazja, której nie chcesz przegapić!

50-tkom szczególnie poleca się ten shopper z ozdobną aplikacją, który oprócz tego, że praktyczny i uniwersalny, ma też niepowtarzalny charakter i „pazura”. Jest dostępny w trzech kolorach, a wszystkie z łatwością dopasujesz do swoich stylizacji.

Trwa wyprzedaż torebek. Modele Puccini już za 69,99, fot. puccini.pl

Czytaj na LaFim.pl: Te buty mają w szafie najmodniejsze 50-latki. Są wygodne i pasują do wszystkiego