Te suknie ślubne dla 50-latek nadają królewskiego szyku! Olśniewające kreacje na każdą sylwetkę

fot. @blog4over40

Każda panna młoda pragnie mieć wymarzoną suknię. To jeden z elementów organizacji ślubu, który zajmuje wiele czasu. Mnóstwo salonów i setki przymierzonych sukienek mają doprowadzić do znalezienia idealnej kreacji na ten wyjątkowy dzień. Te suknie ślubne dla 50-latek wyglądają naprawdę zjawiskowo. Są eleganckie, dodają blasku i idealnie sprawdzą się na tę szczególną okazję.

Suknie ślubne dla 50-latek

Biały, kremowy, ecru – to kolory, które w szczególności goszczą na ślubnych sukienkach. To tradycyjne odcienie, z których kobiety nadal nie rezygnują i zgodnie z tradycją to właśnie w takich barwach idą do ślubu. Niezależnie od rodzaju ślubu – czy to cywilny, czy kościelny, każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo. W tym dniu nie istnieje takie słowo jak „przesada”. Jednakże zwykłe sukienki wizytowe dla 50-latek także mogą zrobić furorę. Kreacje w jasnych odcieniach, bez żadnych dodatkowych zdobień, również mogą wyglądać fenomenalnie. W takich sukienkach dużą rolę odgrywają dodatki, a także fryzura i makijaż. Takie sukienki weselne dla 50 latek zrobią furorę i oczarują wszystkich.

Sprawdź: Modne koszule dla 50-latek za mniej niż 50 złotych

Warto wspomnieć, że wybierając sukienki weselne dla 50 latek, wcale nie trzeba liczyć się z dużym wydatkiem, nie jest również obowiązkowym kupowanie białych lub kremowych kreacji. Każda z pań może postawić na modele, które potem z powodzeniem będzie można założyć na inne okazje, z bardziej codziennymi dodatkami. Jeśli chodzi o kolor – tutaj także jest duża dowolność, szczególnie jeśli chodzi o ślub cywilny. Z powodzeniem można postawić np. na srebrną sukienkę i wyglądać zniewalająco.

Poznaj: Makijażowe trendy na wiosnę dla 50-latek

Sukienki koronkowe dla 50-latek

Klasykiem w sukniach ślubnych jest koronkowe zdobienie. Takie kreacje najczęściej goszczą na ślubnych kobiercach, jednakże nie bez powodu. Nie dość, że koronka zawsze jest modna, to pasuje każdej kobiecie. Nadaje także królewskiego szyku, elegancji oraz nieco dziewczęcego uroku i romantyzmu. Takie suknie ślubne dla 50 latek są idealne! Wybierając taką kreację, nie trzeba martwić się o dodatki – sukienki koronkowe dla 50 latek same w sobie są ozdobą, zdecydowanie lepiej od wymyślnych ozdób sprawdzi się więc w tym przypadku skromna biżuteria. Podobnie jest w przypadku fryzury i makijażu – delikatnie podkreślone oko i szminka w odcieniach nude będą wyglądać idealnie, szczególnie w pakiecie z delikatnymi falami lub luźnym kokiem. Suknie ślubne dla 50-latek w takim wydaniu, bez wątpienia zrobią furorę.

Zobacz też: Fryzura na wiosnę odejmująca lat

Jaka suknia do ślubu cywilnego jest idealna?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – idealna jest ta sukienka, w której kobieta czuje się perfekcyjnie. Na ślub cywilny najlepiej sprawdzają się sukienki koktajlowe oraz wieczorowe. Odcienie bieli nie są wymagane – spokojnie można postawić na inne stonowane barwy, takie jak np. bordowy lub butelkową zieleń.