Te krótkie fryzury dla 50-tek odmładzają! Modne cięcia nie tylko na wiosnę

fryzury dla kobiet po 50-tce
@susirejano

Te fryzury są modne niezależnie od zmieniających się trendów. Pasują wielu kobietom, tym bardziej tym po 50-tce – te cięcia dodają kobietom klasy, są wygodne i subtelnie odmładzają.

Modne fryzury dla kobiet po 50-tce

Fryzura to ważny element w wyglądzie każdej kobiety. Piękne i zadbane włosy nie tylko dobrze świadczą, ale dodają pewności siebie. Nieodpowiednia fryzura potrafi postarzeć, dlatego tak ważne jest, aby dobrać dobrą ramę dla swojej twarzy. Na co warto zwracać szczególną uwagę?

  • długość
  • kolor
  • ile czasu możesz poświęcić każdego dnia na układanie fryzury

To są trzy ważne aspekty, które warto przemyśleć, zanim zdecydujesz się na zmianę włosów.

Krótkie fryzury dla kobiet po 50-tce

Wiele kobiet po 50-tce decyduje się na wygodne i praktyczne krótkie fryzury. Krótkie cięcie uzupełnione grzywką jest wbrew pozorom niezwykle kobiece oraz dodaje uroku wielu paniom po 50-tce. Najważniejszą zaletą tej długości włosów jest to, że są niezwykle łatwe w układaniu – dlatego też nie musisz spędzać nad fryzurą całego poranka. Grzywkę polecamy nie tylko posiadaczkom większego czoła, subtelna i rzadka świetnie zaokrągli twarz oraz sprawi, że cała fryzura będzie wyglądała lekko. Taką fryzurę warto wzbogacić jednak o delikatne cieniowanie oraz ozdobne refleksy – jaśniejsze pasma doskonale odmładzają.

Długie fryzury dla kobiet po 50-tce

Wśród pań po 50-tce popularnością cieszą się także półdługie włosy ścięte do ramion. To alternatywa dla wszystkich kobiet, które nie chcą męczyć się z codzienną pielęgnacją oraz stylizacją włosów, a krótki bob jest dla nich zbyt odważną fryzurą. Proste włosy ścięte do ramion to synonim elegancji i taka prosta fryzura daje duże pole do stylizacyjnego popisu. Możesz zostawić je luźno, prostować lub lokować, tworząc mnóstwo możliwości. W tym wypadku warto zrezygnować z cieniowania – proste kosmyki stworzą smukłą linię twarzy, a przy tym nie przytłoczą.

Sprawdź: sukienki w Lidlu teraz na wielkiej promocji!