Te kurtki są teraz na topie! Lekkie i wygodne. Noszą je Ewa Wachowicz i Martyna Wojciechowska

Gwiazdy w kurtkach
@ewawachowicz/@martyna.world

Wiosenne, lekkie kurtki aktualnie są absolutnym niezbędnikiem. Temperatury bywają jeszcze bardzo zmienne, więc lepiej nie chować cieplejszych rzeczy. Ewa Wachowicz i Martyna Wojciechowska dobrze o tym wiedzą i dlatego na swoich Instagramach pozują w kolorowych, pikowanych kurtkach. Obie wybrały bardzo podobne odcienie i kroje, które są teraz najmodniejsze. Inspirując się tymi paniami, 50-latki znajdą podobne modele w Reserved, Mohito i Lidlu.

Wiosenne kurtki Ewy Wachowicz i Martyny Wojciechowskiej. Ten odcień mogą zakładać 50-latki

Ewa Wachowicz wybrała cienką i lekką kurtkę pikowaną w kolorze delikatnie przygaszonej pomarańczy. To odcień, który wiosną 2023 będzie jednym z najmodniejszych. Panie 50+ wyglądają w nim świeżo i młodo tak jak prezenterka. Jej model ma taliowany krój oraz kaptur.

W bardzo podobnym kierunku poszła Martyna Wojciechowska. Ona także założyła pikowaną kurtkę na jedną ze swoich wypraw. Tutaj jednak pomarańczowy przybiera bardziej wyrazistą postać. Pojawia się też wyższa stójka. Podróżniczka wzięła tę kurtkę w góry i zakładała ją pod inne, cieplejsze rzeczy, co pokazuje, że taki wariant też jak najbardziej może się sprawdzić. 

Kurtki pikowane w sieciówkach. Wiosenne, kolorowe i idealne dla kobiet 50+

W Reserved pikowane kurtki są w sporej przecenie i kolorowe modele kosztują grosze. Mój wzrok przyciągnęła wersja żółta oraz czerwona. Dostępne są też warianty ciemniejsze, z metalicznym połyskiem. Każda z nich świetnie pasuje 50-latkom. Lidl oferuje kurtki w oryginalnych barwach np. fioletowym lub miedzianym. Są one także odporne na wiatr oraz deszcz, co niezwykle ważne przy zmiennej, wiosennej pogodzie.

Pikowane kurtki z Reserved, fot. Reserved

Natomiast Mohito posiada w sprzedaży pomarańczową kurtkę typu puffer. Ten solidny model został wyposażony w obszerny kaptur oraz stójkę. Z pewnością niestraszne mu żadne niskie temperatury. Odważne 50-latki, lubiące się wyróżniać bez wątpienia powinny bliżej przyjrzeć się propozycji Mohito.