Tak wygląda dziś żona najbogatszego mężczyzny na świecie. 63-latka zachwyca klasą i wyszukanym stylem

żona najbogatszego mężczyzny
fot. shutterstock

Pod koniec grudnia 2022 roku 73-letni francuski biznesmen oraz prezes koncernu LVMH — Bernard Arnault zdetronizował Ilona Muska jako najbogatszego człowieka na świecie. Jednak uwagę mediów błyskawicznie przykuwać zaczęła w szczególności jego 62-letnia wówczas żona — Hélène Mercier. 

63-latka udowadnia, że klasyka i elegancja nie mają terminu ważności. Jako żona najbogatszego mężczyzny, matka trójki dzieci i profesjonalna pianistka, stanowi inspirację dla kobiet na całym świecie. 

Sprawdź też: Te kremy na zmarszczki są idealne dla pań po 50-tce! Młodość ukryta w skórze

Co wyróżnia żonę najbogatszego mężczyzny na świecie? To 63-letnia ikona stylu

Kobieta to urodzona w Montrealu kanadyjska pianistka koncertowa. Mimo wyjątkowego talentu muzycznego to przede wszystkim klasa i wyszukany styl żony Arnaulta przykuły uwagę ludzi. Niesamowicie szybko okrzyknięta została „ikoną stylu”. Stała się wówczas inspiracją dla kobiet na całym świecie. Co jeszcze wiadomo o 63-latce? 

Hélène Mercier jest drugą żoną Bernarda Arnaulta i matką trojga ich wspólnych dzieci. Para pobrała się w 1991 roku i od tego czasu tworzy szczęśliwą rodzinę. Mercier doskonale sprawdza się zarówno w roli żony jak i matki, a także jednocześnie nie rezygnuje z profesjonalną karierą pianistki. Jest więc doskonałą inspiracją dla wielu kobiet, które dążą do osiągnięcia równowagi między życiem osobistym a zawodowym. 

Początki kariery muzycznej Hélène Mercier sięgają jej dzieciństwa. W wieku zaledwie 6 lat rozpoczęła naukę gry na fortepianie, a jej talent błyskawicznie się rozwinął. Po zdobyciu wyróżnień na konkursach muzycznych w Quebecu i Kanadzie oraz otrzymaniu nagrody na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Pradze, Mercier postanowiła dalej podążać ścieżką muzyczną.

Mając 15 lat wyjechała do Wiednia, gdzie kontynuowała swoje studia muzyczne. Następnie swoje umiejętności rozwijała w renomowanej Juilliard School w Nowym Jorku, co otworzyło jej drzwi do występów na całym świecie. 

Hélène Mercier zachwyca klasą i wyszukanym stylem. W czym najczęściej można ją zobaczyć?

Jednak nie tylko niesamowity talent muzyczny 63-latki sprawił, że zainteresowały się nią media na całym świecie. Godny uwagi stała się również jej klasa i styl. Trzeba przyznać, że pomimo dojrzałego wieku, Hélène Mercier wciąż nie straciła swojej klasycznej i szykownej estetyki. Jej wygląd jest zawsze starannie dopracowany i dopasowany do okazji. 

Często można ją zobaczyć w eleganckich sukniach o ponadczasowym kroju, które podkreślają jej sylwetkę i dodają jej pewności siebie. Uwadze nie umyka również fakt, że kobieta stawia najczęściej na wysokiej jakości tkaniny i gustowne dodatki, które nadają jej stylizacjom wyjątkowego charakteru. Co więcej, Hélène Mercier potrafi doskonale zestawić kolory i fasony, tworząc harmonijną całość. Niezależnie od okazji kobieta zawsze pokazuje się w ubraniach idealnie dopasowanych do sylwetkę oraz podkreślających jej naturalną elegancję.

Dla Hélène Mercier nie bez znaczenia okazuje się także dbałość o detale. Jej fryzura zawsze jest idealnie ułożona a makijaż oraz dodatki doskonale dopasowane są do całej stylizacji. Na czym polega tajemnica perfekcyjnego wizerunku 63-latki? Wiele osób zgodnie przyznaje, że chodzi o charakterystyczną dla kobiety umiejętność wyrażania siebie poprzez modę i jednoczesne pozostanie wierną swojemu indywidualnemu stylowi.