Po 50-tce nie musisz wyglądać nudno! Oto najmodniejsze dodatki sezonu. Julia Roberts i Jennifer Aniston już je noszą

Julia Roberts

Wcześniej wydawało ci się, że po 50 roku życia twój styl musi być bardziej poważny i stonowany? Nic bardziej mylnego! Niezależnie od wieku, możesz być modna i stylowa i ubierać się w to, co ci się podoba i pomaga ci wyrazić samą siebie. Tej wiosny warto postawić na najmodniejsze dodatki sezonu, które doskonale urozmaicą twoje stylizacje. Jakiś czas temu wypróbowały je już Julia Roberts i Jennifer Aniston, czym podbiły serca internautów. 

Sprawdź też: 50-latko nie bój się tych wzorów! Pomagają wyróżnić się z tłumu, a do tego są ciągle modne

Modne dodatki po 50-tce? Tak noszą je Julia Roberts i Jennifer Aniston!

Wśród najgorętszych trendów tego sezonu w kategorii „dodatki” wymienia się m.in. wyszukane i unikatowe okulary korekcyjne. Od dłuższego czasu ich wierną fanką jest Julia Roberts, co regularnie możemy obserwować na jej instagramowym profilu. Ten stylowy dodatek nie tylko doskonale podkreśla urodę aktorki, ale również okazuje się świetnym urozmaiceniem nawet najbardziej klasycznych i spokojnych stylizacji. 

Nie musisz mieć jednak wady wzroku, aby wejść w posiadanie tego modnego dodatku. W tym sezonie wyjątkowo popularne stały się również okulary zerówki, które wiele pań nosi wyłącznie dla uzupełnienia swojego looku. Pamiętaj jednak, że wybierając okulary, warto zwrócić uwagę na ich kształt i kolor, aby jak najlepiej pasowały do twojego stylu i urody.

Te dodatki uwielbiają Julia Roberts i Jennifer Aniston. To prawdziwy must-have dla kobiet po 50-tce

Kolejnym modnym tej wiosny dodatkiem są obszerne, eleganckie kapelusze, takie jak te, które nosi Jennifer Aniston. Ten szykowny dodatek z początku doceniony został przede wszystkim za swoją funkcjonalność. Z czasem jednak dostrzeżono jego potencjał, jako doskonałego urozmaicenia praktycznie każdego ubioru. Może on błyskawicznie zmienić wygląd całej stylizacji, dodając jej klasy i charakteru. Styliści zgodnie potwierdzają, że warto wybierać kapelusze w różnych kształtach i kolorach, aby jak najlepiej dopasować je do reszty stroju. 

Unikatowe okulary korekcyjne i obszerne kapelusze to tylko niektóre z modnych dodatków, które warto wypróbować tej wiosny. W tym sezonie nie bój się eksperymentować i znajdź swoje własne ulubione dodatki, które podkreślą twoją indywidualność i styl.