W Biedronce kolejne hity dla 50-tek! Lekkie i praktyczne, za mniej niż 35 zł

Letnia bluzka
Shutterstock

Od 27.04 w Biedronce można dostać bardzo modne ubrania na słoneczne, wiosenne dni. Świetnie sprawdzą się też podczas wakacyjnych wyjazdów. Mogą stać się stałym elementem stylizacji 50-latek podczas gdy temperatury będą coraz bardziej wzrastać. Proponowane bluzka i szorty zostały wykonane z modnego materiału, a ich cena może zachwycić. Oto nowe hity, wprowadzone przez Biedronkę.

Nowości z Biedronki! Tę bluzkę 50-latki mogą założyć wszędzie

Wśród nowości z Biedronki pojawiły się istnie letnie rzeczy. Mnie w oko wpadła piękna i kobieca bluzka. To model z elastyczną gumką przy dekolcie, dzięki której można ją nosić z odsłoniętymi ramionami, w stylu hiszpańskim lub w bardziej stonowanym, zasłaniającym więcej.

Do tego dla ozdoby u góry pojawia się obszerna falbana. Poza tym bluzka ma luźny i swobodny fason. Została wykonana z lyocellu, przypominającego ponadczasowy jeans. Biedronka oferuje dwie wersje kolorystyczne, jasnoniebieską oraz granatową.

Stylowe bluzki wśród nowości, fot. Biedronka

Podczas wakacyjnego wyjazdu taka bluzka pasuje np. do białych szortów i espadryli. Natomiast na co dzień krótkie spodnie wystarczy zastąpić długimi i dodać do tego modne mokasyny na traktorze. Panie po pięćdziesiątce prezentują się w zestawieniach tego typu lekko i powabnie. 

Zobacz także: 50-latko unikaj tych rzeczy, jeśli nie chcesz wyglądać niemodnie. Te połączenia to modowe faux-pas

Zwiewne szorty, w których żaden upał niestraszny

Kolejną nowością z Biedronki są szorty, wykonane z tego samego materiału, co opisana powyżej bluzka. Oczywiście, proponując letnie ubrania, takie spodnie musiały się pojawić. Ich długość sięga do połowy uda, dlatego panie 50+ nie powinny się obawiać, że pokażą za dużo.

Letnie szorty, fot. Biedronka

Do tego nogawki są luźne, co lepiej sprawdza się w upalne dni. U góry dodano elastyczną gumkę oraz wiązanie. Tutaj także dostępne są warianty jaśniejsze i ciemniejsze. Szorty z Biedronki idealnie pasują do prostych, jasnych bluzek oraz sandałów. Również w zestawieniu z kolorowymi, wzorzystymi koszulami tworzą ciekawe, letnie stylizacje.