Nowoczesne stylizacje dla pań 50+ według Rogalskiej. Ten zestaw wyróżni cię z tłumu

Marzena Rogalska
Instagram.com/@marzena_rogalska

Wiele z pań, gdy przekroczoną one „magiczny” wiek 50 lat, wydaje się, że są one zmuszone do rezygnacji z nowoczesnych i odważniejszych modowych rozwiązań. Nic bardziej mylnego! Niezależnie od wieku, każda kobieta może dobrze się prezentować i czuć się pewnie we własnej skórze.

Doskonałym przykładem takiej postawy jest Marzena Rogalska, która swoimi stylizacjami pokazuje, że moda nie ma wieku i niezależnie czy mamy 20, 30 czy 50 lat, nie powinnyśmy bać się eksperymentować z różnymi stylami. Nie ma wątpliwości, że moda dla kobiet 50+ może być pełna świeżości i nowoczesności.

Sprawdź też: TOP 3 modne upięcia dla 50-latek na wiosnę i lato! Wygodne i łatwe do wykonania samemu

Odkryj swoją nowoczesną stronę! Inspiracje stylizacyjne od Marzeny Rogalskiej

Warto zwrócić uwagę na elementy, które 53-latka wykorzystuje w swoich stylizacjach. Dziennikarka bardzo często stawia na kolor i oryginalność połączone z elegancją. To właśnie m.in. na instagramowym profilu gwiazdy możemy podziwiać jej niecodzienne wybory, które jednak doskonale wpisują się w obecne trendy.

Nie inaczej jest także w przypadku dbałości o detale. Rogalska doskonale wie, jak nawet najprostszą stylizację ożywić dobrze dobraną biżuterią, torebką lub innymi dodatkami. Dzięki nim ubrania, które zakłada na siebie 53-latka, błyskawicznie zyskują elegancji i wyjątkowości. 

Jakiś czas temu Marzena Rogalska zaprezentowała się w ultramodnym żółtym kombinezonie, czym zachwyciła Internautów. To eleganckie ubranie dziennikarka wystylizowała z białym płaszczem oraz sportowymi butami w tym samym kolorze.

Całą stylizację uzupełniła brązową torebką i złotą biżuterią, tworząc tym samym nowoczesny i elegancki look, obok którego trudno przejść obojętnie. 

Stylizacja idealna na wiosenną rowerową wycieczkę. Co ubrała na siebie Rogalska?

Z licznymi komplementami ze strony internautów spotkał się również casualowy look Marzeny Rogalskiej na rower. Zielona lniana koszula, białe spodnie, białe adidasy i słomiany kapelusz to zestawienie, w którym łączą się wygoda i styl.

To wręcz idealna stylizacja na cieplejsze i słoneczne dni spędzone nad jeziorem. Dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że mode można z łatwością połączyć z funkcjonalnością i wygodą.