Czy te kolory pasują 50-latkom? Wyraziste i rzucające się w oczy. Blogerki nie mają wątpliwości

50-latka w neonowej stylizacji
@blaireadiebee

Neonowe kolory często wywołują mieszane reakcje. Jedni je uwielbiają, inni nienawidzą. Kilka sezonów temu zanotowały spory wzrost popularności i można je było częściej podziwiać na ulicach. Jeżeli chodzi o stylizacje, najlepiej postawić na jeden jej element w tak wyrazistym odcieniu. Może to być jedynie dodatek lub np. spodnie takiej barwy. Odważne blogerki 50+ niekiedy promują całe stroje w neonowych kolorach i trzeba przyznać, że prezentują się w nich zjawiskowo.

Pojedyncze elementy w neonowych kolorach

Jak to zazwyczaj bywa, w modzie dobrze jest zachować umiar. Dlatego, marząc o noszeniu neonów na co dzień, najlepszym rozwiązaniem będzie jeden element w takich kolorach. Przykładowo może to być torebka. W sprzedaży są dostępne modele właśnie w odcieniach neonowych. Przykładowo, Wittchen oferuje piękne i stylowe, różowe torebki. Będą one strzałem w dziesiątkę przy praktycznie każdej stylizacji.

Torebki w neonowych kolorach, fot. eObuwie.pl/Wittchen

Panie po pięćdziesiątce mogą je śmiało zakładać do zestawów eleganckich, ale też tych casualowych. eObuwie.pl posiada całą kategorię z neonowymi torebkami. Tam, do kupienia jest wersja pomarańczowa od marki Calvin Klein. Wzrok przyciąga też prosta, niewielka torebka koloru zielonego. 

Neonowe kolory dla 50-latek jako wyrazista część stroju

Poza torebkami w neonowych kolorach mogą być też buty. Oczywiście modeli tego typu nie brakuje np. w CCC. Ciekawą opcją są też poszczególne elementy garderoby w neonach. Blogerki 50+ lubią zapozować właśnie w takich ubraniach. Jedna z nich, Blair Eadie pokazała na swoim Instagramie komplet składający się z białoniebieskiej koszuli w paski oraz szerokich, zielonych spodni.

To istnie letnie zestawienie, gdyż neonowe kolory kojarzą się przede wszystkim z okresem wakacyjnym. Inna wielbicielka mody Ana Antolin także często stawia na wyraziste barwy.

W jej szafie nie brakuje rzeczy różowych, żółtych czy zielonych. Jednak najbardziej wyróżnia się strój w pełni koloru pomarańczowego. Na podobny krok zdecydowała się także Blair Eadie, ale jej wersja była w neonowej zieleni. To pokazuje, że w słoneczne dni można zaszaleć ze swoją stylizacją, nawet będąc po pięćdziesiątce.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska podbija Nowy Jork w stylowej marynarce! Podobny model dla 50-latek w Mohito i Monnari