Modne torebki na wiosnę 2023. 3 modele, które królują w tym sezonie. Idealne dla 50-tek

Modne torebki na wiosnę

Przez długi czas najbardziej pożądanymi modelami były shopperki, niekwestionowane królowe praktyczności. W tym sezonie również mają się dobrze, jednak mają mocną konkurencję w postaci fasonów z lat 90. Modne torebki na wiosnę 2023 zaskakują różnorodnością, a paniom 50+ przypomną o trendach sprzed lat.

Zobacz też: Modne sneakersy z Lidla dla 50-latek. Zachwycają wygodą, nowoczesnym designem i kolorami

Urokliwy półksiężyc. Jest nie tylko stylowa

Torebki w kształcie półksiężyca były hitem w latach 90., a niedawno ponownie przypomniały o nich takie domy mody jak Gucci i Bottega Venetta. I bardzo szybko weszły do mody użytkowej. To trend zupełnie odmienny dla popularnych listonoszek z długim paskiem, jednak tak samo efektowny.

Półksiężyce nosimy na ramieniu i tuż po pachą, albo w dłoni. Chociaż są niewielkie, ale bardzo efektowne i zmieszczą najważniejsze rzeczy. To model idealny na wiosnę i lato, ponieważ świetnie uzupełni stylizacje z sukienką w roli głównej.

Zobacz też: 3 kolory, z którymi trzeba uważać po 50-tce! Źle dobrane podkreślają wszelkie mankamenty

Mini rozmiar, maxi efekt. Te modne torebki zachwycają

Tej wiosny niezwykle pożądane są też wszelkie małe torebeczki, jednak warunkiem koniecznym są intensywne kolory, które wpisują się w obecne trendy, czyli: limonka, niebieski, pomarańczowy, żółty i różowy.

To mocne uderzenie koloru, które zdecydowanie robi wrażenie. Możemy je zestawić z innymi wyrazistymi odcieniami, jak również stonowanym totallookami w kolorze białym i czarnym.

Bagietka na nowo. Klasyka z twistem

Czy ktoś nie pamięta tych torebek? Niektórzy nazywają je bagietkami, inni jamniczkami, jedno i drugie sprowadza się do jednego: chodzi o podłużny wąski kształt i cienkie sztywne rączki. Z jednej strony taka torebka wydaje się mała, ale tak naprawdę jest bardzo pojemna, a dzięki długim rączkom i wygodna.

To również trend prosto z lat 90., który dzięki projektantom powrócił z pełną mocą. W tym wypadku możemy poszaleć z kolorem, jednak zawsze na czasie będzie też klasyczna biel, brąz i czerń. To propozycja idealna dla pań po 50-tce.