Modne paznokcie na Wielkanoc dla kobiet po 50-tce. Odrobina szaleństwa i klasyka w nowym wydaniu

Modne paznokcie wielkanocne
Modne paznokcie wielkanocne

Wielkanoc to czas wolny od pracy, dlatego możemy zaszaleć i postawić na oryginalny wiosenny manicure. Choć wszystko jest kwestią do gustu to pewne kolory i wzory mogą szczególnie zainteresować panie po 50-tce. Dodają dłoniom młodzieńczego uroku! Modne paznokcie na Wielkanoc to kilka bardzo interesujących trendów.

Nowa odsłona klasyki. Już nie nude, teraz króluje lawenda

Wiele osób stawia na manicure w kolorze cielistym, mlecznym czy pudrowym różu. To jeden z najbardziej uniwersalnych pomysłów na paznokcie, pasuje do różnych kolorów stylizacji, a przy tym zawsze wygląda schludnie i elegancko. Tej wiosny najmodniejszy kolor roku nieco wypiera tamte i staje się nową wersją klasyki. Bardzo jasny odcień lawendowy jest równie uniwersalny, a przy tym nieco bardziej oryginalny. Jego zalety mogą docenić panie po 50-tce, które szukają nowej wersji klasycznego cielistego manicure i pomysłu na modne paznokcie na Wielkanoc.

Po prostu perła. Dawny trend powraca

Perłowe paznokcie były bardzo modne jakieś 15-20 lat temu. W pewnym momencie stały się synonimem kiczu. Teraz znowu są modne i wyglądają wręcz luksusowo. Tak, jak i mleczne odcienie pasują do wielu stylizacji, a przy tym jasny kolor dodaje dłoniom nieco młodzieńczego uroku. Perłowy połysk zdecydowanie dodaje paznokciom wyrafinowanego uroku. Świetnie wygląda w połączeniu ze złotą biżuterią. Jeśli stawiamy na klasyczną stylizację w stonowanych kolorach, to perłowy manicure doskonale ją dopełni.

Odrobina szaleństwa, ale w subtelnym wydaniu

Ostatni trend dla 50-tek to propozycja łącząca w sobie oryginalność, ale w skromnym wydaniu. Modne paznokcie na Wielkanoc mogą odnosić się do tego radosnego i kipiącego barwnymi kolorami święta. Oznacza to delikatne wzory w pastelowych kolorach na transparentnym kolorze. Nie są one krzykliwe, a zdecydowanie wyróżniają się. Warto postawić na błękit, jasny pomarańczowy, żółty czy lawendę. Linie powinny być cienkie i zgrabnie zagięte. Nie są one tak krzykliwe jak neonowe kolory, a jednak wyraźnie zaznaczone. Warto dodać, że najmodniejszy manicure tej wiosny to ten w kształcie squoval, czyli kwadratowy z zaokrąglonymi bokami.