Metamorfoza fryzur po 50-tce. Ten kolor odmładza i rozjaśnia urodę! Pokaż te zdjęcia fryzjerowi

metamorfoza fryzur po 50-tce
metamorfoza fryzur po 50-tce fot. @emmaleinswelt

50-tko, jesień to idealny na czas, aby zmienić kolor swoich włosów. Wybierz mądrze kolor, bo źle dobrany może dodatkowo postarzeć. Pokaż swojemu fryzjerowi te metamorfozy fryzur i odmień swój wygląd na nowy sezon.

Sprawdź również: Ciepłe, zimowe kurtki dla pań po 50-tce do 200 złotych. Ta metaliczna zrobi furorę

Rozświetl swoją urodę i odejmij sobie lat!

Wiele kobiet decyduje się na ciemny brąz, który jest bardzo eleganckim odcieniem włosów, jednak paniom po 50-tce doradzamy wybierać nieco jaśniejsze odcienie bądź postawić na blond refleksy, które już odmłodzą i dodadzą twojej twarzy blasku. A ten efekt jest upragniony u wszystkich kobiet. Ciemne włosy w połączeniu z ciemnymi ubraniami mogą bardzo postarzeć i dodać ci lat.

Metamorfoza fryzur po 50-tce. fot. @emmaleinswelt

Ciemne długie włosy są piękne, ale niedopasowane do urody mogą przyćmić i sprawić, że będziesz wyglądała smutno. Wystarczy dodać kilka pasm w jaśniejszym odcieniu oraz grzwykę (prostą bądź curtain) i całość będzie wyglądała dużo lepiej.

Siwe włosy u 50-latek. Nie bój się tych oznak

Wiele kobiet boi się siwych włosów i stara się jak najbardziej opóźnić ten proces, a siwe włosy mogą wyglądać bardzo elegancko i szykownie. Taka metamorfoza fryzur po 50-tce robi ogromne wrażenie. Zamiast sztucznie dopasowanego koloru czasami lepiej postawić na naturalność, która bynajmniej nie musi postarzać.