Ta Instagramerka uczy 50-tki, jak wyglądać modnie. Nie zgadniesz, w czym tkwi jej sekret

Instagramerka dla 50-latek. Jej sukces tkwi w...
Instagramerka dla 50-latek. Jej sukces tkwi w... fot. @blog4over40

Instagram to świetne miejsce inspiracji i dzielenia się swoimi pomysłami, nie tylko modowymi. Często w najlepszych stylizacjach tkwi jeden sekret, który sprawia, że całość wygląda bajecznie. Ta Instagramerka go odkryła!

Modowe inspiracje dla 5o-latek. Jak wyglądać stylowo?

Inspiracje modowe są obecne wszędzie, ale warto inspirować się kimś, kto wpasowuje się w nasz styl. Często potrzebujemy praktycznych porad modowych i preferujemy stylistki, których styl jest mocno osadzony w codzienności i podobny zestaw możemy z powodzeniem odtworzyć u siebie. Właśnie taka jest Ula Fynsk, która prowadzi na Instagramie konto @blog4over40. Niech nie zmyli się nazwa, bo pani Ula prezentuje stylizacje, które mogą odtworzyć zarówno 40-tki czy 50-tki, jak i 20-tki!

Pani Ula stworzyła niemałą społeczność, bo obserwują ją ok. 800 tys. osób, które śledzą jej modowe rady, stylizacje, przeglądy marek czy beauty tutoriale. Co jednak sprawia, że pani Ula zdobyła tak dużą popularność?

Sekret Instagramerki. Jej styl podziwia tysiące kobiet!

Pani Ula to kobieta, która łączy w sobie klasę, minimalizm i wygodę. Jej stylizacje są bardzo modne, a do tego wpisują się w gust wielu kobiet. Proste i ponadczasowe. Nie oznacza to jednak, że blogerka nie podąża za duchem trendów, jednak wybiera te trendy, które rzeczywiście jej się podobają i pasują do jej figury.

Styl pani Uli można uznać za minimalistyczny z lekkim twistem i to jest kluczem jej ogromnej popularności. Pani Ula tworzy zestawy, które podobają się jej samej, a co za tym idzie – także kobietom w jej wieku, które z łatwością odtworzą coś podobnego. Na @blog4over40 znajdziesz zestawy na każdą porę roku i mnóstwo okazji, a co istotne – w stylizacjach pani Uli często dostrzeżemy ubrania, które od jakiegoś czasu goszczą w jej szafie i wykorzystała je do innej stylizacji. Często jedna para spodni ma kilka propozycji stylizacyjnych, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak taki model da się zestawić.

Oprócz cenionej codzienności i minimalizmu pani Ula swoimi stylizacjami zachęca przede wszystkim do selekcjonowania trendów – nie wszystko, co aktualne modne, musi tobie pasować. Klasyka zawsze jest w cenie, a najważniejsze jest to, jak ty się w tym czujesz. Nawet niemodne skinny jeans mogą być wciąż dobrze wystylizowane. Nie bój się wybierać kolorów, szczególnie wybieraj brązy i beże jesienią oraz zimą. One pięknie rozświetlą urodę.