Na te torebki stawiają blogerki 50+! Kolorowe i pojemne. Mnóstwo modeli w CCC i Monnari

Zielona torebka
@elke_klingler

Kolorowe torebki mogą stanowić kluczowy element stylizacji. W momencie gdy stawiamy na strój w odcieniach neutralnych, soczysta barwa doda wszystkiemu charakteru. Dobrze o tym wiedzą blogerki 50+, ochoczo sięgające po wyraziste akcesoria. Ogromny wybór torebek dostępny jest w Monnari i CCC. Tam z pewnością można znaleźć kolorowe modele, idealne na wiosnę.

Kolorowe torebki, które chętnie noszą blogerki 50+

Instagram jest pełen kont blogerek po pięćdziesiątce, które na co dzień prezentują swoje stylizacje i stanowią inspirację dla wielu kobiet. Wraz z nadejściem wiosny, pojawiło się też więcej strojów kolorowych, kojarzących się z tą porą roku. Mój wzrok za każdym razem przyciągają torebki w pięknych, wyrazistych odcieniach. Elke Klinger, posiadająca ponad 100 tysięcy obserwujących ma w swojej szafie zielony kuferek ze złotymi elementami.

Z kolei Carmen Gimeno lubuje się w torebkach koloru czerwonego. Posiada kilka, różnych modeli, zarówno dużych i pojemnych, jak i mniejszych i poręcznych. U innych pań zdarzają się wersje różowe, czy pomarańczowe. Ewidentnie widać, że po pięćdziesiątce warto iść w kolory. 

Torebki w żywych odcieniach dla modnych 50-latek

50-latki uwielbiające modne rozwiązania prawdopodobnie już rozglądają się za kolorowymi torebkami. Ułatwię im trochę zadanie i podpowiem, gdzie przykładowo można je znaleźć. Oczywistym kierunkiem będzie CCC. Tam w pierwszej kolejności wyróżniają się modele różowe i limonkowe marki Sprandi. Poza tym są piękne propozycje Jenny Fairy w kolorze nasyconego niebieskiego. Natomiast w przecenie są torebki Badura z modnym pikowaniem, także barwy błękitnej i różowej.

Kolorowe torebki, fot. po lewej Monnari/ po prawej CCC

Bardzo bogatą ofertę posiada Monnari, specjalizujące się w sprzedaży stylowych torebek. Do wyboru są modele w praktycznie każdym odcieniu. Podobnie, jak u blogerek 50+, marka proponuje niewielkie, zielone torebki. Zdarzają się warianty jasne, pastelowe, a także w butelkowej zieleni. Mnie zachwyciły akcesoria barwy pomarańczowej, czyli jednej z najmodniejszych w tym sezonie. Monnari sprzedaje m.in. kuferki i shoppery w soczystym oranżu.

Zobacz także: Ta koszula Kingi Rusin to ideał dla profesjonalnych 50-latek! Podobne w H&M i Reserved