Wiosenna wyprzedaż 4F! Te lekkie, pikowane kurtki dla pań 50+ są za ułamek ceny

50-latka w pikowanej kurtce
@blog4over40

Pikowane kurtki i kamizelki mogą się niesamowicie przydać wiosną. Mowa tutaj oczywiście o wersjach lekkich, zapewniających optymalny komfort cieplny, ale nieprzegrzewających. Jedne z najbardziej solidnych modeli posiada 4F. Marka prowadzi obecnie wyprzedaż, na której nie brakuje wiosennych propozycji. Ponadto charakteryzuje je wysoka jakość i nowe technologie, co posłuży latami.

Pikowane kurtki 4F w promocji. Lekkie, ale na każdą pogodę

4F słynie ze swoich znakomitych kurtek, spełniających swoje funkcje w stu procentach. Na wyprzedaży bestsellerem są modele o klasycznych, delikatnie dopasowanych krojach. Dostępne są dwie wersje — czarna oraz w odcieniu zieleni. Obie mają wysokie stójki i zostały pokryte hydrofobowym materiałem, niechłonącym wilgoci z zewnątrz. Wariant zielony wyposażono w specjalne wypełnienie, przypominające naturalny puch, a także w ocieplinę przyjazną środowisku.

Wyprzedaż 4F i jej hity, fot. 4F

Kurtki są bardzo kompaktowe i łatwe do spakowania, dlatego można je zabrać ze sobą na wyjazd. W ofercie 4F dostępnych jest więcej podobnych modeli, różniących się oczywiście kolorami, a także poziomem komfortu cieplnego, jaki zapewniają. Zdecydowaną ciekawostką jest kurtka barwy limonkowej, świetna dla pewnych siebie 50-latek.

Wyprzedaż 4F: pikowane kamizelki damskie. W sam raz na wiosenne aktywności

Kamizelki wiosną sprawdzą się doskonale. Mogą stanowić dodatkową warstwę w chłodniejsze dni. Wiele osób często zakłada je na trening w plenerze lub porządki w ogrodzie. Są bardzo praktyczne, więc nie dziwi fakt, że panie 50+ są ich fankami. Na wyprzedaży 4F znalazły się propozycje za mniej niż 100 zł. Mnie w oko wpadły modele wyposażone w obszerny kaptur i stójkę. Podobnie jak w kurtkach, pojawia się hydrofobowa warstwa z zewnątrz oraz puch syntetyczny. Tutaj także wybór jest bardzo bogaty jeśli chodzi o kolory.

Bezrękawnik z kapturem, fot. 4F

Wyróżniają się pikowane kamizelki o wydłużonym kroju, sięgającym za kolano. To zdecydowanie grubsze i cieplejsze propozycje. Jednak ze względu na przecenę, można się zastanowić, czy przypadkiem nie przydadzą się jesienią i zimą.

Zobacz także: Sukienki maxi ukryją wszystko! Modele jak szyte dla 50-tek w Born2be i Lidl