Jaka sukienka pasuje do twojego znaku zodiaku? To zestawienie może cię zaskoczyć!

fot. Shutterstock

Kobiety o tych znakach zodiaku będą niesamowicie prezentowały się w sukienkach o takim fasonie i kolorze. Kreacje wydobędą z nich to, co najlepsze, a do tego wyeksponują piękno. Sprawdź, jakie znaki zodiaku wzięłyśmy na tapet.

Zobacz: Piękne spojrzenie w wiosenne dni! Ten makijaż dla opadającej powieki doceni każda 50-tka

Znaki zodiaku: sukienki dla LWA [23.07-22.08]

Panie spod znaku Lwa to charyzmatyczne kobiety, które stworzone są do bycia w centrum uwagi. Niekiedy bywają trudne dla reszty otoczenia. Warto jednak zauważyć, że swoją energią zjednują sobie ludzi i dominują wśród nich. Charyzmatyczna, pewna siebie i kobieca spod znaku Lwa jest między innymi Jennifer Lopez. Dlatego do takiego znaku konieczna jest wyrazista stylizacja. Wśród naszych faworytów są:

  • czerwone ołówkowe sukienki,
  • cekinowe sukienki mini.

Czytaj też: Romantyczne loki dla 50-latki! To fryzura wydobywająca naturalne piękno

Sukienki dla PANNY [23.08-22.09]

Panie urodzone pod patronatem Panny są najczęściej kwintesencją cech „najbardziej pożądanych” u kobiety. Dlatego osoby spod tego znaku wykazują się ogromną cierpliwością, zorganizowaniem i skrupulatnością. Jednocześnie Panny potrafią być bardzo humorzaste, a ich zorganizowanie może przerodzić się w pedantyzm. Na przykład Cameron Diaz czy Salma Hayek są właśnie spod znaku Panny. Dla kobiet Panien mamy propozycje, które wydobędą piękno:

  • sukienki w pastelowych kolorach – pudrowy róż, miętowy czy baby blue,
  • kopertowe sukienki w kwiaty.

Sprawdź okazje: Pepco, Lidl i Aldi ze świetną ofertą dla pań 50+. To wiosenne HITY już za 3o złotych

Sukienki dla Skorpiona [23.10-21.11]

Skorpion to znak zodiaku, który nieustannie budzi kontrowersje. Dla niektórych ludzi jest nie do zniesienia, dla innych osoby spod tego znaku to ulubieni towarzysze. Skorpion ma bardzo podobne podejście, więc ostrożnie dobiera osoby w swoim otoczeniu, dlatego ma niewielu przyjaciół. Skorpiony są szczere, mają cięty język, ale dla swoich bliskich zrobią niemal wszystko. W rzeczywistości więc kobiety spod znaku Skorpiona otaczają się niewielką, ale solidną grupą ludzi. Na przykład jedną z gwiazd Skorpiona jest Anne Hatheaway. Dlatego też dla tego znaku zodiaku mamy wyjątkowe propozycje sukienek:

  • czarna sukienka w każdym fasonie – Skorpiony wyglądają świetnie w mini, jak i midi,
  • sukienki w energetycznych, neonowych kolorach, na przykład niebieskim.